Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Uwaga programistyczne #rozdajo z okazji #koronawirus ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponieważ jestem uziemiony w domu, a chciałbym się też jakoś przysłużyć światu w okresie epidemii oferuję godzinę lub dwie (zależnie jak pójdzie) korepetycji w #java ZA DARMOSZKĘ dla kogoś kto zaczyna naukę programowania i ma problem z jakimś tematem

Jestem senior #java deweloperem z blisko 10 lat stażu w różnych korpo itp.

Temat wybierasz sam, ale musi to być:
* coś związanego z programowaniem (w sensie teorii, algorytmiki, języka programowania Java)
* coś relatywnie prostego (korki skierowane głównie dla ludzi, którzy dopiero zaczynają przygodę, ale rozbili się o jakieś zagadnienie) - nie wchodzę we frameworki, nie nauczę Cię w godzinę jak używać Springa i jak stworzyć w pełni funkcjonalną aplikację webową lub grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymagania:
* plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
* komentarz z krótkim opisem ile się uczysz, na jakim etapie jesteś i co byś chciał przerobić
* zacząłeś robić cokolwiek w kwestii #naukaprogramowania
* nie jestes u mnie na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losuję dzisiaj o 20:00 mirkorandomem albo innym mirkolosem. Lekcja zostanie przeprowadzona zdalnie (może jakiś Slack albo inny komunikator) albo jeszcze dzisiaj albo w jakiś inny wieczór, ale KONIECZNIE w tym tygodniu.

#programowanie #programista15k
  • 9
Mam nadzieje, że to nie bait.
Hmm nauka 2-3 miesiące Javy i aktualnie aktualnie klepię małego bota pod Telegrama a po nim będę zabierał się na Springa. A chciałbym przerobić tak naprawdę niektóre kwestie techniczne.
Pozdrawiam
Niestety nie wygraliście (ostatecznie to #rozdajo więc mimo wymagań chcę uszanować mirkolos bo nie jestem częścią rowerową xD), ale jako jedyni daliście komentarze + nie jest was zbyt wielu, dlatego chętnie wam pomogę i odpiszę chociaż tekstowo gdy będę miał czas jutro czy pojutrze :)

Umówmy się tak:

@kunegunda69: napisz mi na PW jakie konkretnie masz techniczne problemy, czy jest jakiś konkretny problem, którego nie umiesz rozwiązać (z tym, że jeśli
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No dobra to z uwagi na decyzję @tempname0626 (dzięki za wzięcie udziału tak czy siak) drugie podejście wygrywa @kunegunda69 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie śmiesznie się złożyło - ale będzie więcej czasu te problemy obgadać :) reszta mojego poprzedniego komentarza zostaje ofc aktualna więc od pozostałych mireczków czekam na PW

Jak mogę ci pomóc @kunegunda69 ? :)
p.....k - No dobra to z uwagi na decyzję @tempname0626 (dzięki za wzięcie udziału tak...

źródło: comment_15850802282oLwzIkmhPc4ab2uF2NTWS.jpg

Pobierz
Łee, za późno się zorientowałem :D Ale jakby było miejsce, to uczę się od pół roku, a chciałbym lepiej zgłębić wzorce projektowe w praktyce ! Pozdrawiam!