Wpis z mikrobloga

Czy jakiś wykopek byłby zainteresowany kompletnym zestawem do wyrobu własnej biżuterii z żywicy epoksydowej?
Zrobiłem wstępnie 10 zestawów, w każdym znajduje się wszystko, co jest potrzebne żeby zacząć swoje własne próby - łącznie z instrukcją w .pdf - dla wykopków wysyłka za darmo, wystarczy przy kupnie wpisać kod "Tomasz Hajto przejechał kobietę na pasach i nie poniósł za to żadnych konsekwencji" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kod daje zniżkę -15zł na cały koszyk.

W środku bazy, suszki do zatopienia, pigmenty, łączniki, żywica, waga, rękawiczki (podnoszą wartość zestawu :D) w skrócie wszystko co potrzebujecie by zacząć.

Kwarantanna uderza w ludzką kreatywność, dużo ludzi odkrywa swoje zajawki na nowo, albo próbuje czegoś nowego.
Dajcie znać, bo jestem ciekawy czy ktokolwiek chciałby taki zestaw.

PS: jeśli ktoś się obawia bardzo koronawirusa, specjalnie cały zestaw był robiony parę dni temu i już jest zamknięty - leżakuje od czwartku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli nadal są obawy, wysyłam tylko paczkomatem i dla pewności wystarczy zostawić karton na dwa/trzy dni w odosobnionym miejscu, wtedy ryzyko jakiegokolwiek zarażenia jest zerowe. I nie - z tego co wiem nie jestem zarażony, piwniczę już i tak od ponad 2 miesięcy w warsztacie xD

Link do sklepu
Link do zestawu

#rozkminkrzaka i trochę #pdk #heheszki
bkwas - Czy jakiś wykopek byłby zainteresowany kompletnym zestawem do wyrobu własnej ...

źródło: comment_1585059809zgpSWGgz21dmfGlIAl1111.jpg

Pobierz
  • 21
@Waderra: Od całości jeszcze podatek 23% dla Państwa.

A tak z ciekawości za ile byś kupiła taki zestaw i na ile go cenisz? To całkiem poważne pytanie - chętnie pozbieram opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bkwas ogółem ja kupuje pół kilograma zywicy za 40zl, wagę za 10, barwniki różnie, ale dużo zależy od pojemności, kabaszony i reszta to też grosze, a uwierz mi, że w domu mam niezły arsenał. Jak dla mnie to 100 nie więcej, w takiej cenie jeszcze byłabym w stanie się zastanowić
@Waderra: Ja patrzę na to trochę inaczej - Gdyby ktoś chciał taki zestaw samemu skompletować wydałby dużo więcej niż te 130zł, nigdzie się nie kupi wszystkiego w jednym miejscu.

Bazy - jeden sklep + przesyłka.
Żywica i pigmenty - drugi sklep + przesyłka
Wisiorki, bazy breloków - następny sklep.
Waga - następny sklep + przesyłka
Patyczki, pojemniki, rękawiczki bardzo często są w domu, ale tutaj też mam "swoje" którymi pracuje na
@Waderra: I tak i nie - ja jako przedsiębiorca (co chyba oczywiste) wszystko kupuję w hurcie i jak już zamawiam jakieś sprawdzone bazy kupuję raczej setki.

Ale przy detalu zamiast zapłacić za bazę 1zł będzie trzeba wydać czasem i 3-4.

Tak jak mówię - rozumiem całkowicie i nikogo nie zmuszam. Sam jestem ciekawy czy taki pomysł komuś się spodoba i ktoś spróbuje się pobawić żywicą.

Póki co mam parę zadowolonych osób