Gorące dyskusje ostatnie 12h

Prawie miesiąc temu, 15 marca zapytałem w tym wpisie na mirko . Zgodnie z obietnicą wołam.

Czy brytyjskie podejście do pandemii* jest słuszne w perspektywie długoterminowej i ostatecznie wszystkie kraje pójdą tym torem, czy z perspektywy czasu ocena tych działań będzie negatywna a Johnson otrzyma przydomek "Krwawy Boris", a jego działania będą na lata przestrogą dla innych?

404 osoby, czyli 11,99% uważało, że podejście Wielkiej Brytanii jest słuszne
    4411 osoby, czyli 89,01% uważało że podejście Wielkiej Brytanii jest ZŁE

Jestem ciekaw czy i jak zmieniło się od tego czasu wasze podejście. Kto zmienił zdanie? Kto nie?

Plusujących poszczególne odpowiedzi zawołam za miesiąc abyśmy mogli zobaczyć jak potoczyła się sytuacja i czy zmieniło się nasze zdanie.

#koronawirus
    pokaż całość

odpowiedzi (143)

Słychać strzały xD

#smolensk #bekazpisu #polska #4konserwy #neuropa

odpowiedzi (16)

Pamiętacie co robiliście 10 kwietnia 2010 roku? Jak dowiedzieliście się o katastrofie?

Ja pamiętam doskonale. Zapamiętałbym ten dzień nawet gdyby nic się wtedy nie wydarzyło. Otóż dokładnie 10 lat temu mniej więcej o tej godzinie moja ówczesna dziewczyna robiła mi najlepszego loda na dzień dobry jakiego doznałem w życiu. Żadna kobieta nigdy później nie potrafiła tak wspaniale opierdolić gały jak ona w ten sobotni poranek. Spustem wypełniłbym chyba baniak po płynie dezynfekującym orlenu, tak się pięknie postarała.
    Po wszystkim wyszedłem na fajkę, ona włączyła telewizor i zawołała, że nie żyje Kaczyński. W sumie po tym lodziku myślami nadal byłem tak daleko od świata, że dotarło to do mnie dopiero godzinę później jak wracałem od niej do siebie.

#oswiadczeniezdupy #smolensk #10kwietnia #katastrofasmolenska #seks
    pokaż całość

odpowiedzi (112)