Wpis z mikrobloga

#geodezja #geodeci #budownictwo

Halo geomirki i branże spokrewnione!

Jak sobie radzicie w tym trudnym okresie? Działacie normalnie czy bardziej na pół gwizdka? Jak nastroje i wizja koniunktury w branży?

U mnie robota zwolniła, niektórzy zleceniodawcy borykają się z brakiem materiałów, więc też praca na 70%, deweloperzy być może zarzuca planowane inwestycje, a ośrodki pracują w baaaardzo okrojonym składzie i są spore utrudnienia.
Zdrówka!
Pobierz
źródło: comment_1585067106WXlQv98xf8o06FMyJOI7Az.jpg
  • 6
@Badger-: U nas bez zmian, startują większe tematy, nikt nie mówi o przestoju i dopóki sytuacja jest nie najgorsza to wykonawcy chcą wykorzystać czas. Odnośnie ośrodków to nagle okazało się, że można przyjmować elektroniczne operaty :P Ewentualnie działa okienko podawcze w określonych godzinach gdzie można zostawić roboty, a więc lekki chaos.

A ja spytam z innej beczki - Czy stosujecie jakieś wyjątkowe środki ochrony osobistej? Ja oprócz standardowego baniaka z wodą
@Badger-: Ja się tylko zastanawiam jak z ustaleniem granic, przyjęciem itd w terenie. Sporo powysyłałem zawiadomień, niektóre to grubsze, gardłowe tematy, więc termin trzeba jak najszybciej wykonać a tutaj taka niespodzianka. Zleceń nie ubywa, ale przybywać też raczej nie.
@Badger- Póki co, żadnej różnicy nie zauważyłem - pracuje się tak samo. Zastanawia mnie tylko co z okazaniami, albo co gorsza z rozgraniczeniami? W przyszłym tygodniu mam kilka większych (gdzie na bank będzie więcej niż 2 osoby). Co wtedy?