Wpis z mikrobloga

Mysle ze moge miec cos na ksztalt rozdwojenia jazni o ktorym nie wiem badz inny problem podobnej natury. Ogolnie pamiec mi szwankuje ale momentami nie pamietam co sie dzialo i jak sie czulem, dla przykladu wczorajszej nocy nie pamietam prawie nic co sie dzialo i jak usypialem. Jedyne co pamietam to ze chyba plakalem ale nawet nie jestem tego pewny.
Dodam ze biore jedynie #ssri
#depresja #zalesie #gownowpis #psychologia #psychiatria
  • 12
@llII: musisz mi bardziej opisać to dziwnie :x skoro bierzesz ssri to pewnie chodzisz do psychiatry, może warto się z nim podzielić tymi uczuciami? tutaj można tylko strzelać w ciemno, każdy umysł jest inny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@funny_bunny: to z tego że jesteś teraz ignorantem, dla samego siebie jestem wyjątkowy bo tylko ja się liczę. Teraz już mi lepiej bo nie jestem wyjątkowy dzięki
@llII: "dla samego siebie jestem wyjątkowy bo tylko ja się liczę" o to mi chodziło dlatego skoro widzisz problem jedyne co pozostaje to go rozwiązać, ale nie z innymi #!$%@? ludźmi na wykopie tylko u psychiatry, który chyba lepiej cię zna ode mnie? trzymam kciuki dbaj o siebie :3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@funny_bunny: nie traktuje tego jako szukanie pomocy, bardziej jak o formę pamiętniko wyrzucenia z siebie emocji przy okazji można z kimś wymienić się np obserwacjami