Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pracujemy sobie w mieszalni cementu. Stała ekipa 5 osób. Zawsze 3 zaczynają zmianę o tej samej godzinie. Konkretnie o 8. Żeby wykonywać pracę trzeba obsługiwać maszynę, której włączenie i rozgrzanie zajmuje 2h. Dla każdego jak świat światem logiczne było przyjść okolo 6.00 żeby zacząć pracę o 8.00 i odpracować swoje 8h etatu (do 16.00). Półtora miesiąca temu szef przyprowadził dwóch uwaga STUDENTÓW. Dwie lewe ręce, no ale niech stracę, pośmiać się można z laików a i czarną robotę zrobią.
  Po miesiącu szefu woła starą ekipe i nas opierdala że nie pilnujemy młodych, bo wpisują sobie w godzinowke co chcą i potrąca nam z pensji to co oni sobie zawyżyli. My ostro wkurwieni idziemy obczaić co oni tam wpisywali, a oni każdego wpisywali po 10 godzin XDDDDD 20 dni marca po 10h zamiast po 8 czyli chcieli wyruchac szefa na 40h XDDDD pytamy ich co im odjebało a oni że przecież to normalne i im się należy XDDDDD to jest przyszłość naszego narodu, millenialsi XDDDDDDD
  #pracbaza #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (234)

 • avatar

  Spotkanie nr 2 z chłopcem nr 14.
  Spotkaliśmy się znowu u mnie. Obejrzeliśmy 2 filmy, zjedliśmy to co ugotowałam, chłopiec mówił, że smaczne i nawet pytał jak zrobiłam.
  Było drapanie po pleckach, aż gęsiej skórki dostawałam. Było przytulanie.
  Jak chłopiec już wychodził to był przytulasek na pożegnanie i ja go przytuliłam i powiedziałam, że go nie puszczę xD ale potem puściłam i podobało mi się to bardzo xD hihihihhihihi
  No i teraz jak coś pójdzie dalej to będzie to mój tinderowy rekord, bo na razie rekordem są 2 spotkania z tym samym chłopcem (przypominam że był to przystojny brunet i chłopiec nr 9 podobny do Homera z The OA). A jakby miało nie wyjść to nie poddaję się.
  #gownowpis #pyrarandkuje #zyciemilosneziemniakow
  pokaż całość

  odpowiedzi (139)

 • avatar

  O cholera! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #gothic #heheszki #koronawirus

  odpowiedzi (30)