Gorące dyskusje ostatnie 12h

Słuchajcie w związku z tym że zwolnienie z opłaty ZUS przysługuje firmom tylko zatrudniajacym do 10 osób ogłaszam ruletkę. Co 10 plus zostaje zwolniony z firmy.

1. Zachowujesz stanowisko pracy
    2. Zachowujesz stanowisko pracy
    3. Zachowujesz stanowisko pracy
    4. Zachowujesz stanowisko pracy
    5. Zachowujesz stanowisko pracy
    6. Zachowujesz stanowisko pracy ale przejmujesz obowiązki zwolnionej osoby
    7. Zachowujesz stanowisko pracy
    8. Zachowujesz stanowisko pracy
    9. Zachowujesz stanowisko pracy
    10. Zostajesz zwolniony bo wiesz Anon, kryzys idzie.
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

• odpowiedzi (27)

Siemka. Mój #rozowypasek zostanie w tym roku psychologiem i przeprowadza badania do magisterki #studbaza. Chciałbym Was prosić o pomoc i wypełnienie ankiety, a w zamian mam dla Was #rozdajo:
    - wśród plusujących 1x 40 zł na pizze, flaszkę czy co tam chcecie pod te kwarantannę (nie będziemy się bawić w vouchery, wyśle przelew)
    - wśród tych, którzy do końca wypełnia ankietę 2x 40 zł na podobny cel czy na co chcecie (byłoby więcej ale na zleceniówce cienko przędę
    - jeśli liczba wypełnionych ankiet przekroczy 100, dołożę jeszcze 1x30 zł

LINK DO BADANIA:
    https://klaster.ovh/badanieujmgr/

To co ważne, na 1 kroku ankiety, zostawcie swój nick z wykopu. Tylko dzięki temu polu będziemy w stanie namierzyć zwycięzców.

Zasady i reguły:
    - Każdy bierze udział, nawet zielonki, ale te utworzone przed 28.03.2020 i godziną 17:00
    - Plusy zbieramy przez 24h od daty publikacji postu i losujemy zwycięzce jutro wieczorem (po godzinie 19:00)
    - Wypełniać ankietę, a przez co brać udział w losowaniu 2x40zł możecie do końca wtorku (31.03.2018). Wyniki tych losowań wrzucimy pod tym postem. Dla chętnych udostępnimy nicki osób które wzięły udział w drugim losowaniu (2x40zł).
    - Wśród plusujących, zwycięzce wybierze mikrorandom
    - Wśród wypełniających ankietę, napiszę prosty algorytm który wybierze 2 osoby (kod oczywiście wrzucę tutaj).

Ankieta nie wymaga jakiegoś wysiłku intelektualnego, ale wymaga chwili czasu, ale myślę, że przy przymusowej izolacji, dacie radę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś z Was chciałby otrzymać feedback o co chodziło w badaniu i co tam w nich wyszło, piszcie priv, załatwię u różowego.

Pomóżcie mi zrobić jej mały prezent.

Nie mam pomysłu na zdjęcie dlatego wrzucam zdjęcie naszego #kitku dla atencji

Dzięki!
    pokaż całość

odpowiedzi (63)