Wpis z mikrobloga

Czy w #teleelevidenie nadal można oglądać tylko jeden stream za te 3 euracze miesięcznie? Korzystam z jednego konta na 2 TV i dotychczas jak na jednym się oglądało to na drugim stream się zatrzymywał, teraz na jednym skonfigurowałem link do liasty HLS, a na drugim do MPEGTS i działają równolegle. Co więcej w tivimate pojawiła się opcja nagrywania (stąd ta zmiana na MPEGTS) i mogę nagrywać jeden kanał i równolegle oglądać inny na tym samym TV. Czy to tylko u mnie takie cuda? ;) #iptv
  • 9
@NiEb0 pisał na pewnym forum nie raz o tym.

@Pietrii niby co jak sprawdzi? Normalnie moze sprawdzić przez flussonic z którego korzysta, ze ciągną stream na więcej niz jednym urządzeniu z tego samego IP. Rapid ze swoim systemem tez to sprawdzi więc co w tym dziwnego?
@kodiwpigulce_pl ciekawe jak to wygląda z nagrywaniem w tivimate? urządzenie jest jedno, IP jest jedno, a można ustawić parę nagrań równolegle i oglądać jeszcze coś innego... wiesz może co w takim przypadku?
@NiEb0 to tak samo jakbyś oglądał na różnych urządzeniach. Masz korzystać z jednego stream jednoczesnie. A wyszło to właśnie przez tivi mate wtedy kiedy wprowadzili multi view i ludzie włączali kilka okien jednoczesnie.