Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki!

Ogólnie jak zapewne wiecie jest akcja druku sprzętu dla szpitali, jednak wszystkie akcje organizowane na facebookach są strasznie chaotyczne. Serdecznie zapraszam do obserwowania kanału oraz w miarę możliwości do dołączenia na Discord (https://discord.gg/xzYrEm) w celu lepszej komunikacji.
Myślę że zrobienie właściwych struktur oraz dokumentacji pozwoli nam na bardzo dobrą organizacje pracy oraz dostarczenie niezbędnego sprzętu!

Zachęcam różowe i niebieskiepaski, nie musicie posiadać drukarki 3D żeby pomóc. Ważne są osoby które są w stanie zając się logistyką i kontaktem ze szpitalami - tak żeby znać ich zapotrzebwanie. Dużo zrobisz jak wyplusujesz wpis dla zasięgu!

#druk3d #przylbice #cnc #koronawirus #kiciochpyta
Pobierz technic - Czołem mireczki!

Ogólnie jak zapewne wiecie jest akcja druku sprzętu dla...
źródło: comment_1585086429ro9jL3rQERN3IZsIJQnt2A.jpg
  • 12
@technic: Mireczku czy Ender 3 Pro ogarnie PET-G słyszałem ze jest to trudny materiał. Właśnie skończyłem obudowę i zacznę testy nad ABSem i nie wiem czy wgle pchać się w PET-G żeby pomoc (efektywnie) (ʘʘ)
@Buchomodozor: kwestia oganięcie które lepsze, testowo weszły prusowe. Dziś będą przymierzane.
@kajak98: ABS jest trudniejsy, pet bez problemu. Dołącz do nas na discord postaram się pomóc tylko trzeba stworzyć podstawy struktur