Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (71)

Dzisiaj widziałem jak 90 letnia babcia przyszła do biedronki na 7 rano (jakby nie mogła w wyznaczonych dla nich godzinach). Nie chciała założyć rękawiczek i poddać się dezynfekcji po czym kaszląc przemcala całe pieczywo, warzywa i owoce. Na koniec powiedziała do kasjera, że wykopki i tak to łykną.
    #koronawirus

odpowiedzi (19)

#gospodarka #inflacja
    i dla atencji #koronawirus #tvpis #duda #tarczaantykryzysowa

Projekt #mirkoinflacja
    jeżeli chcesz być wołanym do kolejnych wpisów inflacyjnych, zaplusuj ten wpis.

tl:dr; Budujemy wykopowy koszyk inflacyjny. Dodaj swoje propozycje!Spośród najbardziej plusowanych produktów wybiorę pomiędzy 15-30 produktów, które przyporządkuję do kategorii i będę dostarczał co tydzień mikroinflację.

Uwaga, produkt musi dać się znaleźć w google wraz z ceną ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Listę zamykam 3 kwietnia o 21:37

------

Jak doniosłem w tym wpisie GUS wstrzymał raportowanie uproszczonego wskaźnika inflacji. @mrmt podsunął mi pomysł aby zrobić Mikroinflację, do której potrzebny jest mi wykopowy koszyk inflacyjny (zajrzyj w tl:dr;). Myślę, że nie będzie problemu aby mirkoinflacja pojawiała się co tydzień (w czasie kryzysu).

Powiedzmy sobie, że nasz wykopowy koszyk jest dla rodzinki 2+1 mieszkającej w Warszawie. Bombelek ma 12 lat, a rodzice są w średnim wieku.
    pokaż całość

odpowiedzi (107)