Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Polska policja w końcu dostała zadanie które może wypełniac w 100% skutecznie i z przyjemnością. Karanie mandatami za wszystko według własnej interpretacji to jest to na co czekali latami. Nie trzeba się tłumaczyć, nie trzeba dyskutować o paragrafach tylko cyk mandacik bo tak.

  W końcu poczuli się ważni, potrzebni i co najważniejsze w końcu poczuli że mają władzę.

  A jak trzeba ścigać złodzieji czy bandytów za pobicia to po 2 tygodniach umorzenie bo nie można wykryć sprawcy. To nie to co groźny rowerzysta czy obywatel myjący brudne auto.

  #koronawirus #policja
  pokaż całość

  odpowiedzi (175)

 • avatar

  Masakra z tym co odpierdala nasza policja. Jeszcze niedawno społeczeństwo ich wspierało jak protestowali w sprawie podwyżek. Lata pracy ludzi od marketingu również samych policjantów sprawiły, że społeczeństwo zaczęło ich szanować. I co? Wystarczył tydzień, żeby wszystko zjebać. Jak teraz policja odwdzięcza się obywatelom? Mandatami za mycie samochodu, jazdę na rowerze, czy wizytę w markecie budowlanym. Jak chcieli podwyżek, to potrafili protestować, a jak im każą pisać mandaty za sprzeczne z konstytucją rozporządzenia, to żaden mordy nie otworzy. Gardzę takim kurewskim zachowaniem i brakiem swojego zdania i samodzielnego myślenia. Pytanie do wszystkich policjantów, a kilku tu jest. Jak wam wydadzą rozporządzenie, żeby narysować kutasa na czole i tak stać to też to będziecie robić, bo rozkaz z góry?

  Szacunek i zaufanie buduje się bardzo długo, ale w moment można to stracić. Idelany przykład
  #policja
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  #koronawirus
  Wypłaty 500+ nie są wstrzymane prawda?
  Ale wypłaty pracowników już tak?
  Fajna ta pOlcka taka równa dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (42)