Wpis z mikrobloga

Mirki kupiłem pada w morele okazało się że ma straszne dryfy tzn prawy lewy drążek ma martwą strefę w programie ma 2-3 kreski a powinno być 0 sam skręca w prawo (prawa gałka) lewa w góre. Odesłałem towar jako zwrot i dostaje maila
"uprzejmie informuję, iż otrzymany przez nas produkt nosi ślady użytkowania. Kontroler jest mocno zabrudzony, w związku z czym nie nadaje się on do dalszej odsprzedaży jako pełnowartościowy produkt.

Proponujemy obniżenie wartości zwrotu o 5% od ceny produktu.
Proszę o informację, czy zgadza się Pan na zwrot w pomniejszonej kwocie. W przeciwnym wypadku produkt zostanie do Pana odesłany."

#!$%@? nie był brudny wyciągałem sprawdziłem nie działa włożyłem zapakowałem wiadome że chcą coś uciąć ale #!$%@? on jest #!$%@? czemu mam tracić na tym zakupie?
#morele #reklamacja #pytaniedoeksperta #zwrot #rekojmia #pytanie #ps4 #prawo #afera
  • 28
Cześć @patoologiaa, odezwij się do nas w wiadomości prywatnej i podaj proszę numer zgłoszenia. Pamiętaj natomiast, że to Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.
@ipoproblemie: no ja gram w strzelanki jak daje 0 martwej strefy to #!$%@? ucieka w prawo :X za dużo hajsu żeby to akceptować a widocznie to wada fabryczna ale czemu mam być stranty jak niby jest brudny #!$%@? jest brudny zawsze robię takie rzeczy w rękawiczkach lateksowych niech mi wyśle zdjęcia tego niby brudu!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patoologiaa:

zawsze robię takie rzeczy w rękawiczkach lateksowych


Nieźle pojechałeś, mimo że biorę twoja stronę, bo morele nie raz pokazały że w dupie mają klientów, to w to ci nikt nie uwierzy