Gorące dyskusje ostatnie 12h

#heheszki #kapitanbomba #glupiewykopowezabawy zaplusuj a ostatnia cyfra pokaże którym kosmitą jesteś!
    1. Skurwodaktyl
    2. Kret Huczsrajajamiński
    3. Kutanoid
    4. Pederastozaur
    5. Dżdżokutanica
    6. Dildodikus
    7. Homofobodaktyl
    8. Nadesrał
    9. Kurvinox
    0. Opierdalasz kiełbachy kosmitom

odpowiedzi (56)

Dzisiaj widziałem jak 90 letnia babcia przyszła do biedronki na 7 rano (jakby nie mogła w wyznaczonych dla nich godzinach). Nie chciała założyć rękawiczek i poddać się dezynfekcji po czym kaszląc przemcala całe pieczywo, warzywa i owoce. Na koniec powiedziała do kasjera, że wykopki i tak to łykną.
    #koronawirus

odpowiedzi (18)

#gospodarka #inflacja
    i dla atencji #koronawirus #tvpis #duda #tarczaantykryzysowa

Projekt #mirkoinflacja
    jeżeli chcesz być wołanym do kolejnych wpisów inflacyjnych, zaplusuj ten wpis.

tl:dr; Budujemy wykopowy koszyk inflacyjny. Dodaj swoje propozycje!Spośród najbardziej plusowanych produktów wybiorę pomiędzy 15-30 produktów, które przyporządkuję do kategorii i będę dostarczał co tydzień mikroinflację.

Uwaga, produkt musi dać się znaleźć w google wraz z ceną ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Listę zamykam 3 kwietnia o 21:37

------

Jak doniosłem w tym wpisie GUS wstrzymał raportowanie uproszczonego wskaźnika inflacji. @mrmt podsunął mi pomysł aby zrobić Mikroinflację, do której potrzebny jest mi wykopowy koszyk inflacyjny (zajrzyj w tl:dr;). Myślę, że nie będzie problemu aby mirkoinflacja pojawiała się co tydzień (w czasie kryzysu).

Powiedzmy sobie, że nasz wykopowy koszyk jest dla rodzinki 2+1 mieszkającej w Warszawie. Bombelek ma 12 lat, a rodzice są w średnim wieku.
    pokaż całość

odpowiedzi (101)