Gorące dyskusje ostatnie 12h

Trenerzy personalni-ludzie którym nie chciało się nigdy uczyć i nie mieli żadnych aspiracji. Właściwie to niczym się nie różnią od pani kasjerki z biedronki ale hurr wielki trener durr. Będzie ci ściemniał o fizjoterapii, znajomości anatomii, a w ogóle to musiał się uczyć więcej niż na medycynie, bo jeszcze dochodziły kursy i dodatkowe koszty. Szkalujesz? Plusujesz!
    Edit: zapomniałam dopisać. Czyta badania z amerykańskich forów xD

#mikrokoksy #patologiazmiasta #heheszki #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (123)

Masakra z tym co odpierdala nasza policja. Jeszcze niedawno społeczeństwo ich wspierało jak protestowali w sprawie podwyżek. Lata pracy ludzi od marketingu również samych policjantów sprawiły, że społeczeństwo zaczęło ich szanować. I co? Wystarczył tydzień, żeby wszystko zjebać. Jak teraz policja odwdzięcza się obywatelom? Mandatami za mycie samochodu, jazdę na rowerze, czy wizytę w markecie budowlanym. Jak chcieli podwyżek, to potrafili protestować, a jak im każą pisać mandaty za sprzeczne z konstytucją rozporządzenia, to żaden mordy nie otworzy. Gardzę takim kurewskim zachowaniem i brakiem swojego zdania i samodzielnego myślenia. Pytanie do wszystkich policjantów, a kilku tu jest. Jak wam wydadzą rozporządzenie, żeby narysować kutasa na czole i tak stać to też to będziecie robić, bo rozkaz z góry?

Szacunek i zaufanie buduje się bardzo długo, ale w moment można to stracić. Idelany przykład
    #policja
    pokaż całość

odpowiedzi (81)

#rozdajo
    Ze względu na obowiązek zakrywania twarzy, który ma wejść od 16 kwietnia postanowiłem zorganizować kolejne rozdajo własnej roboty maseczek wielokrotnego użytku

Maseczka to:
    —2 warstwy wysokiej jakości bawełny koloru białego lub szaroniebieskiego, która nie obkurcza się w praniu
    —1 warstwa certyfikowanej flizeliny medycznej
    —drucik by lepiej przylegała do okolicy nosa
    —dwie gumki-aktualnie koloru białego(są cienkie czyli nie będzie problemu odstających uszu, są też wytrzymałe i rozciągliwe)

Maszyna na której szyje to istny owerlokowy demon, przez co szwy są ładne i wysokiej jakości

Można prac!!(Testowane w ekstremalnych warunkach) i prasowac(najlepiej przez jakiś cienki materiał np prześcieradło)

—wylosuje 10 Mirków, którzy otrzymają ode mnie po 4 maseczki(kolor do wyboru)

—-można je również u mnie zamówić 8,99 za sztukę. Szyje na bieżąco, wiec towar się świeży ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli chodzi o szybkość wysyłki to decyduje kolejność zgłoszeń. Do jutra szyje jeszcze poprzednie zamówienia

Możliwość odbioru osobistego w Łodzi albo wysyłka paczkomatem

Maska przeszła test kichnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje nagranie :https://streamable.com/5fh81p

A tutaj jak to nie powinno wygladac:

https://www.facebook.com/analia.cibils/videos/10156772124476603/

#koronawirus #2019ncov
    pokaż całość

odpowiedzi (22)