•  

haha dopiero to obejrzałem, prawilniak powołuje sie na instytucje panstwowe a na konferencji mowi, ze nie powie nic wiecej. potem mowi, ze tylko l-pro wywoluje w nim taka agresywna reakcje, a zdanie dalej, ze on tylko udawal na konferencji, zeby zobaczyc jak latwo w internecie jest oszukac ludzi XDDD.

also>>> oskarzasz typa o to, ze jest damskim bokserem, a sam nagrywasz z kartkym ktorego sytuacja tez nie jest za ciekawa i akurat na to sa dowody, ale to juz nie przeszkadza XDDDDDD

ja pierdole co tam sie dzieje, do tego wszystko leci na kanale boxdela, zapraszaja kubanczyka do wywiadu na kanale fame mma, gola dzwoni do niego na lajwie. dobrze, ze nie wydalem na ta gowno federacje grosza.
    #famemma

źródło: youtube.com

•  

@fufu098765: Wybielają jego wizerunek w chuj. Wszędzie go wciskają a L-pro jeszcze musi się tłumaczyć z tego że jego widzowie chcieli go w Cage-u

•  

@fufu098765: L-pro zwrócił się z prośbą do Pawłowskiego że chce być na Cage bo Kubańczyk był więc L-pro też powinien być, mina Pawłowskiego w momencie tego pytania mówiła wiecej jak milon słów, Nie i Chuj nie możesz, ale może się zreflektują i go dopuszczą ale nie sądzę. Wywiad u Kaniowskiego z Kubańczykiem gdzie wylała się fala konstruktywnej krytki został po ciuchy usunięty. Zwykłemu chłopakowi z torębką guczi za 12 koła robi się ciepło. Pozdrawiam Wszystkich

•  

@fufu098765: najlepszy filmz boxdelem. "Wiesz kurwa stary to był taki eksperyment społeczny żeby pokazać młodym jak łatwo można stracić widzów, po prostu trzeba być agresywnym na konfie. Widzowie ja tylko żartowałem, nie hejtujcie mnie już plis" ( ͡° ͜ʖ ͡°)