Wpis z mikrobloga

Jem hot pota I gadam z ziomkiem z prowincji Hubei. Ona całego wirusa był w Kantonie ale jego rodzina mieszka blisko Wuhan i ma też kilku znajomych w Wuhan. Trochę pociągnołem go za język i mówi że wszystko wyglądało tak jak mówią oficjalne źródła. Nie było masowych grobów ani zamieszek na ulicach.

#chiny #koronawirus
Pobierz
źródło: comment_1585139642EnK8PpxIbp3I7xAl9Et5DF.jpg
  • 16
@kk_ll
Jest info z pierwszej ręki, a wy dalej szukacie dziury w całym. Dajcie jakieś poważne źródło wyżej wymienionych rewelacji, bo one opierały się głównie na kolegach matek ojców kolegów.
@fuji: ... albo robisz to w domciu i masz restauracje u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czesto jesz hot pota na Tajwanie na zewnatrz? Wiadomo, ze teraz to tak troche ciezej z nim, ale wiem ze w Chinach kontynentalnych dowoza hot pota z restauracji do domu z calym oprzyrzadowaniem.
@Zhukov: Haha akurat wczoraj i przedwczoraj robiłem w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak to jem na mieście, nie wiem jak z dowozem hot potow tutaj. Ogólnie na Tajwanie mamy dalej spokój i żyjemy normalnie więc i na hot pot można iść. Mam nadzieje, że już się nie pogorszy
@Zhukov: A dziękuję bardzo i również zdrowia życzę tam na kontynencie! No liczby rosną, ale to wszyscy w kwarantannie i z importu bo się zamknęliśmy i jeszcze kazali się tym co przylecieli zgłosić na wsteczną kwarantannę. Także jak za tydzien/dwa dużo nie urośnie to będziemy chyba najbezpieczniejszym miejscem na świecie :D