Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ostatnio mi się życie skomplikowało (nie, nie jestem w ciąży), miałam ogromny problem, w sumie to mam nadal, wydarzyła się jedna z gorszych rzeczy jaka się mogła wydarzyć, ale nie powiem wam o co dokładnie chodzi zasrane wykopki. W każdym razie było to na tyle dla mnie trudne i smutne, że płakałam często i od płakania mam zakwasy.
    Z moim problemem na bieżąco był chłopiec nr 14, czyli ten ostatni, aktualny chłopiec, z którym widziałam się 2 razy oraz chłopiec zastępczy, z którym już wieki piszę (ten, z którym gadałam przez telefon i ten, który myślał, że Jarosław Kaczyński ma żonę).
    Pisałam chłopcu nr 14 tak w miarę na bieżąco co się dzieje, chociaż były to raptem ze 2 czy 3 smsy. Nie odpisywał, myślałam, że po prostu nie ma co napisać. Sama inicjowałam kontakt, on tego nie robił. Jak już było coś w rodzaju finału sprawy i napisałam o tym smsa to jedyne co chłopiec w tej sprawie napisał to "Przykra sprawa." Czaicie? Taka ignorancja z tego bije, jeszcze ta kropka na końcu, on z kropką napisał :/ totalnie mnie olał i chyba sobie odpuścił. Najpierw myślałam, że woli przeczekać mój smutek, ale to też byłaby słaba opcja, która źle o nim by świadczyła. Więc jakby się potem jednak odezwał to prawdopodobnie zrezygnuję ze znajomości skoro tak to wygląda. Tak mnie olał książę w trudnych dla mnie chwilach. Jak było dobrze to spoko, a tylko się trudności pojawiły to ucieka.
    Za to chłopiec zastępczy, z którym od dawna piszę okazał dużo współczucia, wspiera mnie, rozmawia ze mną na ten smutny temat, ale też nie drąży przesadnie, więc zachował i wciąż zachowuje się mega kulturalnie i empatycznie. Kontakt z jego strony nie osłabł.
    Z racji wirusa nie proponuje spotkania, ale czasem jakoś nawiązuje do tego, że się spotkamy np. mówi, że rzadko pije kawę, ale pójdziemy do kawiarni i on się jakiejś dobrej kawy chętnie napije.
    Więc sytuacja nie jest jakaś jasna zbytnio, ale piszę co się dzieje, bo czasem ktoś pyta. No i też sytuacja pewnie się prędko nie zmieni, więc piszę.
    #gownowpis #pyrarandkuje #zyciemilosneziemniakow
    pokaż całość

odpowiedzi (85)

Za każdym razem jak widzę tych z WOT na ulicy mam w głowie tego mema

#koronawirus #kwarantanna #wojsko

odpowiedzi (21)

• odpowiedzi (10)