Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #kuchniamg78

  Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze odcinki do mojego nowego kulinarnego kanału na YouTube. Wybrana została też nazwa - Top Gar ( ͡° ͜ʖ ͡°), którą podsunął mireczek @Villthuriss. Kanał jeszcze nie ma grafik, ale o to zadbamy razem z @M4YU jutro wieczorem i w środę.

  Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało, przy pierwszych odcinkach pewnie wyjdzie nam masę problemów, o których nie pomyśleliśmy :D Jeśli wszystko dobrze się powiedzie to pierwszy film na kanale pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

  W tym tygodniu z okazji świąt mam nadzieję, że uda się też opublikować nie jeden, a dwa przepisy. Oba będą na świąteczne rzeczy, bo wielu z Was pisało do mnie żeby je przygotować bo te święta będą spędzać samemu pierwszy raz. Mam nadzieję, że nie zawiodę

  Pozdrawiam,
  MG78

  #gotujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (207)

 • avatar

  Przez pięć lat #neuropa wałkowała jeden i ten sam temat:

  GDY PRZYJDZIE KRYZYS POLSKA JEST W DUPIE Z POWODU BRAKU OSZCZĘDZANIA I PRZEJADANIA KASY NA SOCJAL GDY JEST KONIUNKTURA NA RYNKACH.

  W odpowiedzi słyszeliśmy:

  HAHAHA. NO I GDZIE TEN WASZ KRYZYS? XD JAKOŚ NA 500+, 13 EMERYTURY itd BEZ PROBLEMU STARCZA NO I JESZCZE NIE MAMY DEFICYTU!!!!!!1

  Czyli to już mamy zweryfikowane i czas przyszły możemy zamienić na teraźniejszy.
  Może jakaś refleksja ze strony konserw?

  #neuropa #4konserwy #polska #gospodarka #koronawirus
  pokaż całość

  odpowiedzi (204)

 • odpowiedzi (28)