Wpis z mikrobloga

No dobra Mirki, to próbujemy w takim razie Rocket League Mikroblog Series, czyli w skrócie #rlms!

Na potrzeby turniejuodpaliłem stronkę na Toornament, która będzie centrum dowodzenia.

Plan jest taki: Jak chcecie się dopisać, to musicie podać swoje nicki albo pod tagiem #rlms, albo możecie zgłosić się bezpośrednio przez stronę - wtedy od razu wrzuci was do drabinki.

Gramy 2v2, podwójne eliminacje BO5, finał BO7. Minimalna ilość drużyn potrzebna do ruszenia turnieju wynosi 8. Zakładam rozpoczęcie w piątek o godzinie 18 z finałowym meczem o godzinie 23.

Czas na ewentualne dyskusje nad pomysłem, zgłaszanie się i tak dalej zarządzam do piątku do godziny 17:00.
#rocketleague #rlms
Pieczarka - No dobra Mirki, to próbujemy w takim razie Rocket League Mikroblog Series...

źródło: comment_15851565531VygxIgSq59HltHLrhytIs.jpg

Pobierz
  • 11
@100L3C: Nie było opcji, aby tworzyć teamy w Toornaments, więc jak ktoś nie ma kompana do gry, to może szukać na mirko albo zgłosić się w tagu, licząc na odzew.

Logo robione na szybkiego w paincie, więc wszelkie poprawki jak najbardziej mile widziane. xD

edit: w razie czego ja też bym pyknął a nie mam z kim, więc jestem do wzięcia! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@100L3C: Ładna modyfikacja, już zaktualizowałem na Toornamencie.

A reszcie przypominam, że dalej można się zapisywać! Na ten moment jest 5 drużyn, ja jestem do wzięcia, więc jak ktoś mnie przygarnie, to będzie brakowało jeszcze tylko dwóch!