Wpis z mikrobloga

No bo wiecie, pierwsze pytanie lekarzy do chorego to czy lubi w dupę i od razu lecą z tym do gazet XD

Ot neuropejski risercz i czerpanie "wiedzy" z wykopu XD

Jako, że statystyka jest prawacka i tęczowe ludki trzymają się od niej z dala, wyżej stawiając "dowody" anegdotyczne, podaję możliwe wyjaśnienia:

- katolików jest więcej niż homosiów.

- o politykach media częściej piszą, niż o zwykłych ludziach.

- osoby starsze częściej umierają, więc też częściej się o nich pisze.

- księża mają do czynienia z wieloma ludźmi, więc łatwiej mają się zarazić.

- wykop to zbiorowisko dzbanów, które wykopują znaleziska pod wygodną tezę.

#lewackalogika #rakcontent #shitwykopsays #bekazlewactwa #koronawirus #2019ncov
S.....i - No bo wiecie, pierwsze pytanie lekarzy do chorego to czy lubi w dupę i od r...

źródło: comment_1585157055wH1r5IuLffrKp54VojgXux.jpg

Pobierz
  • 14
w sumie jakby sie zastanowic to rzeczywiscie podejrzanie duzo ksiezy i pisowcow jest zarazonych


@OddajButa123: podejrzane to może być dla gimbusa z wykopu.

Kto prędzej się zarazi?

1. ksiądz mający codziennie kontakt z setkami, albo i tysiącami ludzi?

2. Zwykły człowiek, kursujący z domu do pracy i spowrotem?

Polityków też się to tyczy, a zresztą dużo ich nie było.
Tak, jestem biedny intelektualnie.


@gryyyn: nie da się ukryć.

Przynajmniej nie boli mnie dupa z powodu biednych baitów na kiju, które ktoś nasmarował w 30 sekund siedząc na klopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak wygląda cała jego twórczość, a ja go wyśmiewam po prostu, czego ty w swym dzbanizmie nie potrafisz ogarnąć rozumem XD
@Strzelec_Kurpiowski: no dobra ale na #!$%@? biskupi/księża wcześniej #!$%@? takie kocopoły jak to, że koronawirus to kara za homoseksualizm czy cokolwiek innego? Nie widzę nic dziwnego, że ktoś jednak wytknie, że wirus trafia we wszystkich, nawet w tą grupę, która stwierdziła, że wafel jest swięty więc tam na pewno wirusa nie będzie, a w ogóle to nam nic nie grozi bo to kara za tych ludzi, których nie lubimy.