Wpis z mikrobloga

RETARDING 2.0(AB) Rozdzial 2, czesc 1

Zanim przejdziemy do kolejnego rozdzialu,kilka rzeczy o ktorych nie wspomnialem wczesniej a nie wypada nie pochwalic tych INNOWACYJNYCH featuer'ow.

Muzyka
Do gry zostal wprowadzony inny soundtrack. Specjalnie uzywam slowa inny, a nie nowy bo nie moge nazwac np sciezki dzwiekowej z Risena "nową". Az tak bardzo nie chcialem sie dopie***c do muzyki, ale pomyslalem sobie:

"Hej, i tak sie przywalasz do wszystkiego wiec mozna i do tego".

Tym bardziej nie mam jakis wyrzutow sumienia z faktu, ze tworcy innch modow do gothuka jakos nie maja problemow stworzyc do swojego modyfikacji oryginalnego soundtracku. A nie sa to mody okrzykniete "NAJLEPSZA I NAJWIEKSZA MODYFIKACJA EVA" tak jak retarding. Wiec jak tak sobie mysle to nawet trzeba sie doje
c do tego. No wiec tak jak pisalem. Soundtrack jak to mialo miejsce z lokacjami zostal, no juz nawet nie zabrany czy pozyczony od innych modow, gdzie tworcy daja wolna reke do uzywania swoich tekstur,rozwiazan,zenow etc etc, tylko podj**any z innych gier/filmow. Nie mowie, ze sa to tracki zle,ba nawet same w sobie sa dobre. Tylko problem sie pojawia kiedy taki soundtrack zostaje zaimplementowany do lokacji by oddac jej klimat. No jak sie domyslacie, nie oddaje. Komponowanie soundtracku to delikatna kwestia. Trzeba duzo pracy by oddac klimat tego gdzie przebywa i co robi gracz. Gdzie wprowadzic za pomoca muzyki atmosfere sielanki, a gdzie powiac groza by oddac klimat terroru. Returning tu sie tez nie stara, nowa muzyka jest wprowadzona bo "fajna jest" albo wprowadzona na sile. Jak na przyklad, oboz piratow, soundtrack zostal podmieniony na..... "Harbor City" z Risena. Takie typowe wymienianie soundtracka firmy PB na inny soundtrack firmy PB, BO CZEMU NIE?! Nie chodzi o to, ze utwor jest brzydki, jest piekny. Tylko,ze gracz slyszac go ma co innego przed oczami niz oboz piratow w jarkendharze. Tak samo jest w wiezy Xardasa, gdzie z jakiegos powodu zdecydowali sie go zamienic na soundtrack z Dragon Age Origins. No kur*a, chce zagrac w gothica i czuc gothica a nie Risena czy DA. Brakowalo jeszcze tego zeby zamienili motyw z khorinis na motyw imperial city z obliviona. Akurat ten by pasowal biorac pod uwage jak idiotyczne sa dialogi w tym modzie. Do tego nie potrafili zbalansowac ich glosnosci. Wiec nastawcie sie na to, ze zaczynajac walczyc z bossem czy wchodzac do jakies lokacji soundtrack bedzie dwa razy glosniejszy.Wrecz zagluszajacy, tak , ze nie bedzie slyszec wlasnych mysli.

A skoro jestesmy przy bossach ich soundtracku. Tez jest kompletnie nie klimatyczny(kazdy). Ot kazdy z nich to jakies "epickie napier****e po sluchawkach". Nie wazne, ze wlasnie spotkales przerosnietego kretoszczura na drodze. Gra i tak wam zaoferuje motyw muzyczny jakbyscie wlasnie ratowali swiat od przedwiecznego demona stolca. A juz odchodzac od tego jaka jest ta muzyka, trzeba powiedziec, ze rodzi ona problemy techniczne. Zaczynajac walke z bossem normalny soundtrack sie wylacza i zaczyna grac ten bossowy, co powoduje, ze gra automatycznie w opcjach wylacza muzyke w grze. Jesli wczytacie od razu gre bo sie wyjebe na bossie to nie bedziecie miec sountracku w ogole. Musicie wejsc w opcje i wlaczyc muzyke spowrotem, co jest bardzo irytujace.

KONSOLA

Jak prawie wszyscy wiedza, z jakiegos powodu ruscy wylaczyli (prawie) konsole kodow. Po co odbierac mozliwosc uzywania kodow w grze single player? Nie mam pojecia. Tym bardziej w grze takiej jak gothic, gdzie konsola uratowala ludziom nie jedno "playthrough". Jestem na 99% pewny,ze ruscy po prostu pomysleli:

-"NASZ MOD NIE JEST DLA CASUALI TYLKO TUTAJ PRAWDZIWY HARDKOR ZROBIMY NIE MA KODOW HEHEHEHE NIE POMOZECIE SOBIE GLUPIE CASUALEEE HEHEHEHEH WYPIE
*C ZBIERAC RDEST I UCZCIE SIE POWER GAMINGU!!!!!!"

- "Ale Sasza co z tymi wszystkimi bugami ktore istnieja i ktore konsola zawsze pomagala naprawic?"

-"ZAMKNIJ MORDE IVAN MOJA MODYFIKACJA NIE MA ZADNYCH BUGUF JEST IDEALNIE ZBALANSOWANA..... A NAWET JAK BEDZIE JAKIS GAME BREAKING BUG TO GRACZ NAPEWNO Z CHECIA I USMIECHEM ZACZNIE GRAC OD NOWA TAKI ZAJEBISTY MOJ MOD JEST".

To jest smieszne, ale nie widze innego wytlumaczenia UTRUDNIENIA dostepu do konsoli. Zreszta ruscy przewidzieli, ze ludzie obejda ich "zabezpieczenia". Bowiem gdy uzyjecie cheatow na ekranie POWINIEN sie pojawic komunikat "Innos ukarze cie za grzechy" czy cos takiego, i gra zacznie odliczanie i na koncu sie wylaczy. No wlasnie powinien, ale tego nie robi kiedy trzeba XDD. Uruchamia sie za to, kiedy spotkacie zwykly glitch/bug w gothicu XDD. Opowiem tutaj swoj przypadek. TLDR: Brakowlo mi chyba 100 pkt expa zeby lvlowac i co za tym idzie dostac wiecej hp. Tluklem sie z orkiem ktory mnie zabil, ale po mojej smierci dostal piorunem ze szponu i tez zdechl. Co za tym idzie dostalem lvl i hp bedac martwy. Wiec skrypty ruskich jakos dziwnie zarejestrowaly,ze jestem martwy i, ze jednoczesnie mam hp. Wiec dali mi ekran ten ich niedoje
*y komunikat o gniewie innosa bo pewnie cheatuje XDDDD.

To ich cale proposowanie "GRY BEZ CHEATOW I GLITCHY" to tez po prostu zwykla ruska propaganda. Z jednej strony nie mozesz uzyc konsoli, zeby nawet naprawic blad, a z drugiej ruscy oczekuja, ze bedziesz wykorzystywal kazdy mozliwy pixel na mapie i wykorzystywal kazdy mozliwy glitch.
Dla przykladu:
Zeby zostac nekromanta potrzebujecie nowej statystyki inteligencji. Jest to cos jak ability power po prostu. Inteligencje dostajemy z czytania ksiazek i pulpitow. I tu pojawia sie pewien problem, bowiem na wersji 2.0 (co jest prawdziwym returningiem, AB jest po prostu proba naprawienia tego i owego przez innych podobnych rosjan) nie mogles uzbierac wystraczajaco inta z tego co bylo "legalnie" dostepne w grze. Musiales abusowac mechanike gry i glitche, zeby dostac sie do piwnic w klasztorze i tam czytac pulpity do ktorych nie powinienes miec dostepu az do 5 rozdzialu XDDDDDDD.


JARKHENDAR

Od razu wam powiem, ze za bardzo tutaj narazie nie zmienili. Ot dodali wiecej DUZO silniejszych potworow, dodali gowno questy, naje*i milion zebaczy na mapie, pare nowych npcow. A tak to mozna powiedziec, ze to po prostu jarkhendar. Az do swiatyni adanosa nic specjalnego sie nie dzieje. Trzeba jednak wspomniec o kilku rzeczach nim ruszymy do walki z krukiem.

Z jakiegos powodu postanowli, ze nasraja przy piramidach w obozie magow wody polnymi jagodami (skladnikiem do kompotu ktory zwieksza hp). Doslownie nawalili jeden na drugim. Niby fajnie bo wszystko to jest pod reka i nie trzeba szukac niewiadomo gdzie. Ale z drugiej strony wlasnie to po 1 jest lenistwo, a po 2 to odciaga gracza wbrew jego woli od ruszenia do przodu z lokacja. Gracz podswiadomie, od razu bedzie chcial zebrac je wszystkie i miec spokoj. Zebranie tego wszystkie luzno zajmie kolo 30 minut. Nie wliczajac upierdliwych pelzaczy po drodze.Wiec na dzien dobry nie mozemy od razu zaczac robic jarkendaru bo prawie kazdy bedzie chcial najpierw zebrac wszystko dookola, nawet jesli to zajmie 30 minut. Kolejny sztuczny przedluzacz. A dodam jeszcze, ze ta droga z polnych jagod sie ciagnie daleko az do kanionu.

Ruscy zdecydowali tez, ze postanowia zrobic jakis watek na lini magowie wody-piraci co pomyslem samym w sobie glupim nie jest, no ale jak wiadomo wykonanie jest do dupy. Postanowili to zrobic za pomoca najbardziej irytujacych i dennych zadan jakie sa mozliwe. O Riordian, chce przepis na miksture szybkosci od piratow. No to bezimmieny idzie, PLACI Samuelowi i odnosi. WOW. Zeby na tym sie skonczylo, NIE. Kolejnym zadanie polega na tym, ze Cronosowi sie koncza zapasy i chce handlowac z piratami. Mamy isc i przekonac Graga to handlu, niby proste i latwe. Ale jest haczyk. Bo Greg nie chce handlowac z magami az mu nie zaplacimy kolo 3K golda. Cronos oczywiscie nam tych pieniedzy nie da bo hehehe idz i sam zalatw. Jeszcze w miedzyczasie musimy przesypiac z 2 dni bo Greg sie zastanowic musi. Jesli juz z jakiegos powodu sie zdecydujemy oddac mu 3k w koncu zgodzi sie targowac. No to nasz kronusik daje nam wspaniala nagrode, mega miecz/rune i mase potek na statystyki, do tego oddaje nam zloto. Zartowalem. Daje nam tylko pare gowno potek na hp i mane XDDDD. Ale na tym jeszcze ten chain questow sie nie konczy. Bo cronos jeszcze mowi nam, ze mamy eskortowac kaleke poslanca do obozu piratow. Skad sie nagle w jarkendarze wzial kolejny uczen magow wody? Skad go wytrzasneli? Tego nawet rosjanie nie wiedza. Mniejsza, wiec wykonujemy boski quest z eskorta, oczywiscie zbugowany i trzeba z nim latac po obozie piratow az skrypt zdecyduje sie wlaczyc i KONIEC. Nie widzimi wiecej interakcji pomiedzy magami wody i piratami. Asortyment w sklepie kronusa tez sie nie powieksza.

Powiem wam jeszcze, ze zapomnijcie o spokojnym wyczyszczeniu swiatyn budowniczych. Tam tez naje
*i wszystkiego co sie da. Zombiakow to mozna co najwyzej posmyrac po jajcach. Trzeba zastosowac taktyke na "wyluruj wszystko poza budynek i szybko go zlootuj" bo inaczej #!$%@? mozna dostac.Zombie to AIDS tutaj doslownie i w przenosni. Tak samo jak harpie ktorym genialni rosjanie postanowili dac mozliwosc strzelnia z lodowego stolca 40 metrow nad wami. No i bagienne golemy tez strzelaja jakims HIV'em z dystansu. TLDR: Wszystko co juz i tak #!$%@?**o teraz tez wkur*a tylko o wiele mocniej.

Przejdzmy teraz do swiatyni adanosa i walki z krukiem. Swiatyni za bardzo nie zmienili poza tym, ze dodali pare pomieszczen ze znajdzkami i aids straznikami i demona bossa do glownej sali. Ktory jest bardzo silny i irytujacy jesli nie zastosujemy jedynego slusznego sposobu do walki z nim,glitchowania go w drzwiach. Dalej standardzik az do walki z Krukiem. Oczywiscie wyboostowanym krukiem, ktory nam wali chain combo ze szponu beliara ktorego nie da sie zablokowac. Wiec latanie w kolko jak popier******y i proba zglitchowania go tez jest tutaj bardzo oplacalna. Ale ale, co sie dzieje? Przy zbiciu Kruka do kolo 50% tez nas oglusza i sie teleportuje ze szponem ch*j wie gdzie (my doskonale wiemy jednak gdzie (_ ) ). Dalej otwieramy drzwi za tym jego oltarzykiem, zabieramy jakies magiczne artefakty i idziemy sie splakac do Saturasa. Ten nam mowi, ze magiczny bolec ktory podnieslismy w swiatyni sluzy do otworzenia portalu GDZIES. Nie wie gdzie, mamy sobie szukac po calym jarkhendarze. Na szczescie jest niedaleko bo na piramidzie obok. Ale sam fakt, ze ci kur*a debilie eksplorujac caly czas tereny dookola nie poinformowali gracza, ze na piramidzie jest piedestal z portalem jest durny. Mozna go doslownie zobaczyc stojac pomiedzy kamieniami teleportacyjnymi na srodku, ALE NIE, MY NIE WIEMY GDZIE TO MOZE BYC. Po raz kolejny, dotyk returninga siegnal po nastepnych npc'ow.

"Magiczne lokacje za portalem"

Nie wiem jak mam je nazwac bo z jakiegos powodu sa 2.

1 to jest #!$%@? ktory istnieje nie wiem po co. A no tak, po wejsciu dostajemy od razu 3 zebaczami na morde, pewnie tylko po to. Bo dalej jest tylko boss (tygrys jakis XDD) i portal do kolejnej lokacji. Czemu nie mozna bylo nas od razu przenies do lokacji numer 2? Jesli chcieli miec walke z bossem to mogli spokojnie ja zrobic na numerze 2 gdzie jest sporo niewykorzystanej przestrzeni o czym za chwile.

2 lokacja to UWAGA! Leze "zlotego" smoka ktory zostal tam schowany przez budowniczych XDD. Dlaczego go tam schowali to dowiemy sie pozniej. Teraz troche o samej lokacji. Pare zawalonych budynkow z kuferkami Haribo, ktorych nigdy nie oproznicie. Dlaczego? Bo rosjanie dali tam pulapki, i nawet majac kolo 6k hp dalej od nich umieralem XDDD. Wiec fajne znajdzki ale nie robcie ich wiecej. Najlepiej trzymajcie sie rosjanie z dala od czegokolwiek zwiazanego z gamingiem. No a tak oprocz zawalonych budynkow to troche drzew, kamiennych straznikow, jeszczurek i troll. Poza smokiem oczywiscie. Lokacja jest MEGA pusta. Poza smokiem i pulpitami w zawalonych chatkach( jest ich az 3 XDDD) nie ma tu kompletnie nic, 0 itemow,0 roslin. A widac, ze lokacja zaje*a z innego moda bo pola do wykorzystania jest pelno. Ale po co wypelniac 90% zena, dajmy smoka na srodek i bedzie git. Jeszcze warto wspomniec o pewnej roznicy w 2.0 i AB w tej lokacji. W 2.0 jest tutaj normalny soundtrack, w AB juz tutaj nie ma muzyki w ogole(czyzby jakis copystrike?XDDDDDD).

Szybka ocenka lokacji: 5/10. Najwiekszy plus oczywiscie za to, ze nie jest #!$%@?
*a co jak na standardy retardinga jest wielkim wyczynem. W sumie to jej jedyny plus, ale inne lokacje w tym modzie nie moga sie nim pochwalic. A gdybym mial tego nie brac pod uwage, to bym w ogole oceny nie wystawial. To wtedy by bylo tak jakbym mial ocenic jaskinie ktora mamy oczyscic z Festerem na drodze do farmy Onara. Nie ma tak naprawde co, kompletna pustka, zeby wjec gdzies smoka i, zeby bylo "EPICKO BO GDZIES UKRYTY SMOK ZA MAGICZNYM PORTALEM HUR HUR".

I to tyle o samej lokacji, teraz troche o plocie i smoku. Oczywiscie w tym uniwersum bezimienny jest debilem i przy 1 dialogu ze smokiem wali tekstem "O NIE SMOK, ZARAZ WYSLE CIE DO PIEKLA POMOCIE BELIARA AJKDGHKJSGFKHS". Na co smok mu wali tez cliche tekstem, ze nie nie on jest ten dobry smok, pomaga innym i kiedys nawet wystapil w ekranizacji jakies gry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na co bezimienny zmienia od razu nastawienie o 180 stopni i dalej jest gowno dialog wypracowanie na 250 slow o magicznych stolcach ktore podnieslismy z swiatyni adanosa. Smok mowi, ze tego stolca trzeba naladowac magiczna moca ktora ma pochodzic z innego stolca ktory zabralismy tez ze swiatyni. Mamy wiec przelac moc z jednego do drugiego.Mamy to zrobic w bibliotece uczonych, gdzie rosjanie postanowili na potrzeby tego zadania postawic ognsitego demona XDDDD. Ale zabawa sie zaczyna teraz. Mamy isc z tym stolcem i wsadzic go sobie w dupala w swiatyni adanosa gdzie walczyclismy z krukiem. Oczywiscie jak posluszny pies robiacy wszystko za innych idziemy tam i to robimy. Pojawia sie z dupy wielki kamienny straznik walacy cliche tekstami, ze tylko godny moze liczyc na jego pomoc bla bla. Na ten moment skur***l jest niesmiertelny wiec musimy ZNOWU wrocic do Saturasa. Ten oczywiscie ch*j wie, wiec odsyla nas do smoka z ktorym juz ma super ziomalskie kontakty, a smok mowi nam, ze mam odszukac magiczny walek do ciasta ktory pokona straznika. I WYSYLA NAS ZNOWU DO SATURASA. A Saturas w calej swojej magicznej wiedzy mowi nam, ze walek znajduje sie W 1 Z BUDYNKOW BUDOWNICZYCH. Oczywiscie ten mlotek respi sie dopiero przy skrypcie tego zadania wiec zapomnijcie ,ze go wczesniej zabierzecie. Banger jest teraz, respi sie w LOSOWYM budynku. Wiec caly chain questow tutaj polega na lataniu po calym jarkhendarze BIBLIOTEKA->SWIATYNIA ADANOSA-->SATURAS-->SMOK-->SATURAS-->BUDYNKI BUDOWNICZYCH (jak macie pecha to bedziecie musieli odwiedzic wszystkie w tym po raz kolejny biblioteke XDDDDDDDDDDDD). Teraz majac walek do ciasta mozemy zdjac straznika na 3 strzaly i zabrac mu portfel. Oczywiscie z portfelem musimy WROCIC ZNOWU DO ZLOTEGO SMOKA. Ten nam mowi, ze musimy wlozyc go w magiczny otwor w BIBLIOTECE PO RAZ KUR*A KOLEJNY. Wiec poslusznie zapier*****y znowu przez cala mape, wkladamy (oczywiscie rosjanie wiecej chu*stwa postawili w bibliotece) i gotowe. Mamy portal do najwspanialszej lokacji w modzie, pustyni adanosa o ktorej sobie opowiemy przy okazji rozdzialow 3 i 4. Generalnie nasi bohaterowie nie maja pojecie czy tam jest kruk czy nie. Jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie. Oni nie wiedza, smok nie wie, my tez nie. Jedyny powod dla ktorego odwalamy ten szajs jest taki, ze smok powiedzial, ze magiczne stolce ze swiatyni adanosa otworza portal do innej czesci jarkhendaru a my jak pies mamy tam isc bo TAK. Nikt nie wspomina, ze tam moze byc Kruk, ba nawet nikt nie wpada na pomysl, ze on tam jest. My jako gracz oczywiscie wiemy, ze on pewnie tam uciekl, no bo jaki moze byc inny powod podrozy tam. Niestety zadna z postaci nie wpada na ten pomysl i wzgledem plotu wyruszamy tam tylko dlatego, bo tak.

Koniec jarkhendaru,widzimy sie w gorniczej dolinie....

Lecz czy aby napewno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic #returning
  • 20
@Vezz: jak dobrze, że oszczędziłeś mi "przygody" z tym modem. Bo gdybym sam nie zagrał, to bym nie uwierzył... czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vezz: U mnie cheaty normalnie działały. Ten komunikat wyskakiwał tylko po ożywieniu Beziego.

Brakowalo jeszcze tego zeby zamienili motyw z khorinis na motyw imperial city z obliviona.

W podstawowym Returningu 2.0 zmienili motyw muzyczny w Khorinis. ( ͡° ͜ʖ ͡°) AB przywróciło standardowy.

Z muzyczek z walk z bossami jedna się wyróżnia na plus (44:50):
Bromatologia - @Vezz: U mnie cheaty normalnie działały. Ten komunikat wyskakiwał tylk...
@Vezz: Widziałem dużo ludzi hejtowało Returninga ale myślałem że to takie trochę heheszki, takie trochę szkalowanie na wyrost. Czytając twoją recenzje aż się za głowę złapałem, teoretycznie z gothica 2 zrobili gothica 3 tylko trudniejszego z parę razy a że nie umieją pisać ciekawych questów to nijakość 3 też przenieśli xD
@Vezz: Szanuję za chęci i nerwy, żeby to wszystko przeżyć i napisać. Grałem w zwykłego returninga i dotarłem ledwie do jarkendaru (który, dla niewiedzących, jest NA SIŁĘ wepchnięty przed GD, nie dostaniemy klucza na przełęcz dopóki magowie wody nie wrócą). Nie byłem w stanie przebić się nawet do grobowca Quarhodrona (postacią pod zręczność, więc chyba najlepsza możliwa opcja do exploitów) bo mnie harpie #!$%@?ły tymi soplami. Po kilkudziesięciu próbach i fikołach
@Ks_Robag: Nie wazne jakie kosmiczne rzeczy dodadza, moga nawet zrobic returning 4.0 i przeniesc calego gothica 3 na silnik g2. Dopoki nie wyrzuca z tej gry 80% beznadziejny i durnych zadan to ten mod zawsze bedzie rakiem.
@Vezz: konsola mi wywalała grę bez ostrzeżenia jak próbowałem respić itemy, ale tylko niektóre. Tak samo ze spawnem mobów, trolla nie puszczało, ale wilki czy wargi to luz. Nie wiem czy chcieli zablokować możliwość expienia mimo wybicia całej fauny, ale im nie wyszło. A pierwsza lokacja jest pewnie po to, żeby znaleźć kwiatka dla karyny z obozu na farmie, bo przecież rośnie tylko w egzotycznym klimacie, więc logicznym jest że będzie
@zacky: Nie wiedzialem, ze zostal zaimplementowany taki featuer do Samuela przez rosjan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do loszki z farmy jeszcze. Nie wiem czy to bug, czy nie (ciezko stwierdzic co w tym modzie jest bugiem a co zostalo z premedytacja zaimplementowane). Opcja romansu z nia szla sie chlastac jesli kiedykolwiek skorzystalismy z burdelu. Czemu ja to obchodzi ,ze bezimienny poszedl szukac ciepla w porcie,
@Vezz: sam bym wtopił gdyby nie to że jak pewnie każdy czytałem solucję, więc na szczęście wszystko poszło gładko chociaż jak po gruzie bo te jej wymagania to XD co do Samuela to nie wiem czy źle poprowadziłem dialog, czy się po prostu obraża bo jakiś mag na kiju teraz zna recepturę i może #!$%@?ć wódę komarom albo nie wiem, złotemu smokowi xD
Edit: przypomniało mi się że loa chce wiersze,
@zacky: Ta Gallahad, kolejny problem. Niby mozna mu oddac ksiazki i inne smiecie. Ale NIGDY nie wiesz, czy ta gowno ksiazka ktora miales w ekwipunku od 1 rozdzialu nagle nie bedzie potrzebna w 7 bo wiadomo, returning ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vechie: returning mnie zdradził tyle razy że miałem skrzynkę pełną książek ale bałem się cokolwiek z nimi robić bo zaraz się okaże że przepadło a potrzebne do questa
@Vezz:

Pare zawalonych budynkow z kuferkami Haribo, ktorych nigdy nie oproznicie. Dlaczego? Bo rosjanie dali tam pulapki, i nawet majac kolo 6k hp dalej od nich umieralem XDDD


Tutaj możesz otworzyć tylko jedną skrzynkę, której statystykę "mainujesz". Po gównoopisie na pulpicie musisz się domyślic pod jaką statystykę jest ta skrzynia. (nie żebym bronił tego gównomoda, tak po prostu piszę FYI, i dla innych masochistów, którzy w to grają ( ͡°