Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Właśnie sobie przypomniałem ten festiwal spierdolenia xD

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Dostałem właśnie telefon od znajomego ze studiów.

  Najpierw kilka minut gadu gadu, co tam słychać, jak tam w pracy, w skrócie u mnie nic się nie zmieniło, on w sumie tylko narzekał, że zleceń brak, bo zakłady się zamykają, bo części nie ma (pracuje jako automatyk). Coś tam jeszcze mówił, że szkoda że w sumie studiujemy razem a nawet na piwo nigdy nie poszliśmy, hehe wiesz Kolej00rek, ja Cię zawsze szanowałem i ceniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tak, dlatego jak potrzebowałem pomocy przy projekcie z PLC, to nie chciało Ci się nawet wysłać mi instrukcji którą mieliście na zajęciach, na których nie mogłem być...

  A na studiach, haha, jak Ty tak możesz Kolej00rek, magisterkę piszesz a na kolei pracujesz xD, jak tam 3k na rękę, wystarcza na jedzenie? XD bo ja to ostatnio e-klase wziąłem w leasing, wiesz, klient musi wiedzieć, że ma doczynienia z człowiekiem z kasą.

  No i po kilku minutach tej błazenady, bo inaczej tej rozmowy nie nazwę, zapytałem po co zadzwonił, i jak chce po prostu pogadać, to bardzo mi miło, ale jestem trochę zajęty pracą i niech zadzwoni po 15. No i wywołałem wilka z lasu( ͡° ͜ʖ ͡°).

  -Wiesz Kolej00rek, u nas teraz cienko, zleceń nie ma, a kredyt muszę opłacić, mógłbyś mi wysłać blikiem 5 stów?(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  -Nie
  -Ale mówiłeś, że u was nic się nie zmieniło, zawsze miałeś kasę, firmę nadal prowadzisz, ogłoszenia widziałem na allegro, kręci Ci się.
  -No
  -To czemu nie pożyczysz?
  -Bo nie mam.
  -Jak to nie masz?
  -Bo normalnie nie mam, komputer kupiłem, poza tym rozmawiamy 3 raz od 2 lat studiów, nawet Cię nie znam gościu.
  -To się poznamy, hehe. Gospodarka pada a Ty komputer kupujesz?
  -No.
  -Wiesz co, widzę, że nie ma sensu z Tobą gadać, narazie

  Kurtyna(✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #pracbaza #kolej #studbaza #heheszki #humorobrazkowy #automatyka #pkp #gospodarka
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)

 • odpowiedzi (29)