Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ciekawostka z bajki SHREK

  W jednych z pierwszych scen Shreka poznajemy rodzinę misiów, która jest uwięziona przez rycerzy Lorda Farquaada. Rodzice znajdowali się w oddzielnej klatce od ich płaczącego dziecka. Wtedy właśnie rycerze bezwzględnego władcy oferują pieniądze każdemu kto złapie jakieś bajkowe postacie. Kolejny raz w filmie spotykamy rodzinę misiów w scenie przy ognisku. Jednak zamiast trójki obecne są tylko dwie postacie, ojciec oraz syn. Co się stało z matką?

  Osoby, które bardzo uważnie oglądały film mogły zorientować się jaki los spotkał mamę misia. W scenie, która dzieje się w sypialnia Lorda Farquaada przy kominku znajduje się szczególny dywanik, który kończy się łebkiem z charakterystyczną kokardką na głowie. Niestety, mama miś nie miała szczęścia i nie wróciła do domu ze swoją rodziną.

  #ciekawostki #film #kino #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • odpowiedzi (37)

 • avatar

  Byłem na #orlen @orlen_lite dziś, podjeżdżam pod dystrybutor chcę zatankować wysiadam szukam rękawiczek, wiecie tych foliowych takich co tam zawsze wisiały nawet jak wirusa nie było, i co? I nie ma, myślę co jest? A tam karteczka, rękawiczki dostępne przy wejściu głównym do kasy, myślę WTF, okazuję się, że ludzie kradli te rękawiczki że stacji, pytam kobiety przy kasie, naprawdę kradli? Ona mówi, proszę pana po 10 minutach od wywieszenia nie było nic, ja pierdolę kurwa mać, #spierdolenie ludzi osiąga poziom kosmosu
  #koronawirus
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)