•  

  #koronawirus #przedsiebiorczosc #rzad #covid19 #podatki #zus

  Jak ja się denerwuję i nie mogę pogodzić, że wieloletnia narracja rządu o przedsiębiorczych ludziach, że są prywaciarzami, januszami biznesu, wyzyskiwaczami działa i ludzie to łykają. Są jeszcze tacy, którzy bronią rządu i przyklaskują kolejnym dopierdalającym działaniom rządzących, aby upodlić tych drugich.

  Dzisiaj słyszę w moją stronę, że CO ZE MNIE ZA PRZEDSIĘBIORCA skoro nie stać mnie na 3 miesiące całkowitego przestoju? Czemu nie zapłacę ludziom bo przecież nie praca jest najważniejsza tylko ZDROWIE! No kurwa cudownie, tylko dlaczego ODE MNIE wymaga się posiadania takich pieniędzy, abym utrzymał 40 osób w czasie totalnego przestoju? A RZĄD i PRACOWNICY mają na to wyjebane? Przecież ja też mogę zapytać: CZEMU PRACOWNIK NIE MA OSZCZĘDNOŚCI I NIE UTRZYMA SIĘ 3 MIESIĄCE? WSZYSTKO PRZEPIERDOLIŁ? A RZĄD? CZEMU RZĄD NIE MOŻE UTRZYMAĆ NAS WSZYSTKICH TRZY MIESIĄCE? TEŻ WSZYSTKO PRZEPIERDOLIŁ?

  I finalnie: Jakie kurwa są mechanizmy/narzędzia w Polsce zachęcające PRZEDSIĘBIORCÓW do OSZCZĘDZANIA? Lokaty 2% przy inflacji 5%? ZUS? Nie kurwa! Właśnie INWESTYCJE w SWÓJ BIZNES, kupowanie maszyn, budowanie budynków, zatrudnianie ludzi. NIKT NIE TRZYMA W SKARPECIE PIENIĘDZY na okres PRZESTOJU 3 MIESIĘCZNEGO.

  Pierdole to! Do widzenia! #zalesie #wyznaniezdupy

  P.S. Ciekawe czemu Polska nie stanęła do przetargu medycznego? BO KURWA NIE MAMY KASY! 25 KRAJÓW kupuje sprzęt, ale my mamy wyjebane! U nas będą wybory! Jednorazowe długopisy, maski wymieniane co godzinę i komisja podwójnie opłacana! To jest priorytet! Nie ludzie walczący o nasze zdrowie w szpitalach! Ha tfu!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ciekawostka z bajki SHREK

  W jednych z pierwszych scen Shreka poznajemy rodzinę misiów, która jest uwięziona przez rycerzy Lorda Farquaada. Rodzice znajdowali się w oddzielnej klatce od ich płaczącego dziecka. Wtedy właśnie rycerze bezwzględnego władcy oferują pieniądze każdemu kto złapie jakieś bajkowe postacie. Kolejny raz w filmie spotykamy rodzinę misiów w scenie przy ognisku. Jednak zamiast trójki obecne są tylko dwie postacie, ojciec oraz syn. Co się stało z matką?

  Osoby, które bardzo uważnie oglądały film mogły zorientować się jaki los spotkał mamę misia. W scenie, która dzieje się w sypialnia Lorda Farquaada przy kominku znajduje się szczególny dywanik, który kończy się łebkiem z charakterystyczną kokardką na głowie. Niestety, mama miś nie miała szczęścia i nie wróciła do domu ze swoją rodziną.

  #ciekawostki #film #kino #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  #pierdzepokotach
  niedzielne koty

  GFY

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  W malej miejscowosci na mazowszu wczoraj 5 trupow osob ktore byly na kwarantannie. Jak rodziny dzwonily do sanepidu czy ktos przyjedzie i ich zbada czy nie mieli koronawirusa to powiedzieli ze osob zmarlych nie badaja i kazali dzwonic tylko do zakladu pogrzebowego. Trzymajcie sie w tym kartonpanstwie.
  #koronawirus

  odpowiedzi (31)