Gorące dyskusje ostatnie 12h

Elo mirasy, od półtora miesiąca ja i ziomeczek ze #studbaza pracujemy w mieszalni cementu. Praca oficjalnie w godzinach 8-16 tylko trzeba przyjsc o 6 bo 2h rozgrzewaja sie maszyny wiec sila rzeczy 10h dniowki. Ostatnio przyszedł szef i zrobił zebranie starej ekipie (nas nie wezwal), slychac bylo jakies krzyki, wyzwiska itp ale nic konkretnie bo maszyny zagluszaly. Po 15 minutach wyszli, wkurwieni na maxa a zwlaszcza taki 1 janusz-debil co go chyba za jakiegos samca alfa uznaja bo ma najwiekszy brzuch i najdluzsze wasy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polazl do biura, wychodzi po 3 minutach i z morda do nas, ze jak smielismy wpisywac w grafiku, ze pracujemy po 10h skoro praca rozpoczyna sie od 8 XDD. I gada debil że oni kurwa od 10 lat przychodza do roboty 2h wczesniej zeby rozgrzac maszyne i nie biora za to pieniedzy XD Czaicie, drze sie ze ruchamy szefa na hajs i tak sie nie robi XD Mowie mu, chlopie jestem 10h w pracy to mam miec zaplacone za 10h a nie za 8 to ten hurr durr jakiego swiat nie widzial. Oto, prosze panstwa, filar polskiej gospodarki, boomersi XDDDDDDD

#pracbaza #bekazpodludzi #heheszki #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

• odpowiedzi (36)

Zastanawia mnie jak musi być wstyd biedakom robić dzieci i potem patrzeć im w twarz. Wyobraźcie sobie, że rodzicie się u jakichś Lewandowskich, Lebrona Jamesa, Messiego, Gatesa czy innego Cukierberga i oni z dumą, z podniesioną głową, mogą wam powiedzieć "Stać nas na wszystko synu, korzystaj. XD Tata zapracował xd". A rodzisz się w rodzinie polskiego pachołka biedaka 700zł netto w '95 i janusz może ci z dumą powiedzieć "Synku, stać nas na gówno XDD Jak ojciec nakradnie kabla z roboty, to zabiere cie na lody, albo nad jezioro na dwa dni XD Chcesz wincy? To zapierdalaj w wakacje do januszexu za 5zł na godzine XD Wyjebane elo, ide po harnasia a potem ide ci robić rodzeństwo, bo jeden mi nie starczy xD"

Żartuje, nie zastanawia mnie, bo tacy ludzie nawet nad tym nie rozmyślają. "Guwniok ma być wdzięczny, za to że na niego tyrom".

#patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (79)