Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #koronawirus

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  Chore państwo policyjne. Sytuacja sprzed chwili.

  Podjeżdżam autem na myjkę samoobsługową przy orlenie. Gdy skończyłem mycie podjeżdża patrol i pyta, czy wiem że za to grozi mandat 5k zł. Zapytałem na jakiej podstawie, bagiet twierdzi że można wyjść jedynie po rzeczy pierwszej potrzeby - do sklepu, apteki i do pracy. Mówię, że samochodu używam do pracy. Bagiet, twierdzi, że mycie samochodu TO REKREACJA.
  Bronię się, że chociażby szyby muszą być czyste, tak by nie stwarzać niebezpieczeństwa na drodze. Bagiet 2 odezwał się i mówi, że na orlenie można ściągaczką umyć. Zapytałem czy lampy i rejestrację też tym umyję, odpowiedzi nie uzyskałem. (zresztą jaka to różnica czy umyję myjką czy brudną ściągaczką z orlenu?)

  Następnie pytam o podstawę prawną takiego ograniczenia, to zawzięcie trzyma się rozporządzenia. Jak zapytałem o konstytucję to powiedział, że mogę sobie iść do sądu najwyższego się kłócić.

  Potem odjechali, mandatu żadnego nie dostałem, pozwolili dokończyć osuszanie auta. W czasie kontroli na innych myjkach stało kilkanaście samochodów, ale podjechali akurat do mnie.

  Po tej kontroli stwierdzam, że bagietom chyba odwaliło, takie zachowanie ilustruje przykładowo Stanfordzki eksperyment więzienny. Dostali zbyt dużo władzy i niektórym sebixom w mundurach chce się wykazać. Absolutnie nie lekceważę zagrożenia koronawirusem, tylko jakie jest zagrożenie na myjni samoobsługowej gdzie stanowiska są oddzielone ścianką, a każdy jest od siebie kilka metrów i ma nałożone rękawiczki?

  #policja #koronawirus #polska #covid19
  pokaż całość

  odpowiedzi (68)

 • avatar

  Byłem na #orlen @orlen_lite dziś, podjeżdżam pod dystrybutor chcę zatankować wysiadam szukam rękawiczek, wiecie tych foliowych takich co tam zawsze wisiały nawet jak wirusa nie było, i co? I nie ma, myślę co jest? A tam karteczka, rękawiczki dostępne przy wejściu głównym do kasy, myślę WTF, okazuję się, że ludzie kradli te rękawiczki że stacji, pytam kobiety przy kasie, naprawdę kradli? Ona mówi, proszę pana po 10 minutach od wywieszenia nie było nic, ja pierdolę kurwa mać, #spierdolenie ludzi osiąga poziom kosmosu
  #koronawirus
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)