Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pamiętacie jeszcze...?

  #nostalgia #leagueoflegends

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Najpiękniejszy samochód w historii świata cz.2

  Czasami gdy idę ulicą i widzę zaparkowaną Alfę 159, mówię do siebie w duchu

  O, fajna ta nowa Alfa, może sobie kiedyś kupię

  Później wracam do mieszkania, włączam internet, wpisuję w google Alfa Romeo 159 ti ile kosztuje i gdzieś w rogu pojawia się okres produkcji 2005-2011. Wtedy szczypię się w rękę i czytam ponownie. Po chwili dopiero uświadamiam sobie, że 2005 był 15 lat temu.

  Jak to możliwe, że piętnastoletnie auto wygląda jakby dopiero wyjechało z salonu i wcale nie chce się zestarzeć? Jak to możliwe, że auto ciągle wygląda drapieżnie, dynamicznie i stylowo i w niczym nie przypomina ostentacyjnego, nachalnego, ociekającego chromem agresywnego przepychu typowego Niemieckiego Prestiżowego Samochodu z tych lat? Nie wiem, tutaj trzeba by zadzwonić do pana Giugiaro i zapytać, jak się projektuje nieśmiertelne nadwozia.

  Audi A4 B7 - wygląda jak marzenie grubego trzydziestoparolatka w obcisłym podkoszulku z napisem D&G i wystającym bebechem
  BMW E90 - wygląda jak typowe BMW, czyli jadę ci wpierdolić
  Mercedes-Benz W204 - nudny i konserwatywny design dla starego Niemca (teraz nowe Mercedesy wyglądają jak tworzone specjalnie dla dyrektora fabryki smrodu w Shenzen lub Yiwu)
  Opel Insignia A - nie ma startu do Alfy
  Ford Mondeo IV - tani i biedny z wyglądu

  Tak więc Alfa 159 doszczętnie rozgromiła rynek motoryzacyjny w latach dwutysięcznych pod względem designu i nikt nawet nie nawiązał walki. Oczywiście nie mówię o technikaliach i osiągach, bo było wiele lepszych fur.

  #rzetelnafura -> gorliwy wyznawca samochodów włoskich (i japońskich)
  #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #alfaromeo #alfaholicy #forzaitalia
  pokaż całość

  odpowiedzi (80)

 • avatar

  A co jak pierwszy raz w życiu zobaczę fiuta i chłopiec mnie wtedy zapyta czy duży i co myślę o jego fiucie? Przecież to będzie pierwszy fiut którego widzę, więc nie będę miała żadnego porównania, żadnego punktu odniesienia, więc skąd mam wiedzieć co mam myśleć i pierwszym widzianym fiucie? Skąd mam wiedzieć czy jest duży?

  odpowiedzi (45)