Gorące dyskusje ostatnie 12h

Najman to jest fenomen na skalę światową. Gość wzbudza takie emocje. Ta jego gadka ze w mma rozwaliłby Adamka, mówił to z taką powaga, że z równowagi wyprowadził nawet Fonfare haha.
    Do tego ta pizza i cola na wizji. Dzięki Najmanowi w szczytowym momencie oglądało to ponad 90 tys ludzi. Może i ma słabe umiejętności sportowe, ale marketingowo jest mistrzem.
    Pozdro i z dystansem!
    #kanalsportowy

odpowiedzi (12)

Ładnie żeś Taco wczoraj pocisnął Borka, Mati kazał ci przekazać, że czeka na spotkanie z tobą.
    Z fartem mordo.
    #kanalsportowy

odpowiedzi (12)

#koronawirus #rozdajo

Mireczki, w obawie przede epidemią zakupiłem trochę maseczek, w losowaniu mogą brać udział wszyscy. Do wygrania jest 10 sztuk, które wyślę na swój koszt. Wydałem na nie niezła sumkę z konta debetowego i dobrze byłoby to spłacić więc informuję też, że jeśli ktoś ich potrzebuje to sprzedaję je po 4zł, co jest najniższą aktualnie cena jaką znalazłem w sieci. Potrzebuję pieniędzy żebym mógł złożyć kolejne zamówienie i mieć jeszcze więcej tańszych maseczek, więc proszę bądźcie wyrozumiali i nie mieszajcie mnie z błotem, za to że cokolwiek na nich zarobię. Zarobi też na tym społeczeństwo jeśli chociaż jedna z nich sprawi, że ktokolwiek się nie zarazi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (49)