Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (4)

 • avatar

  Ciekawostka z bajki SHREK

  W jednych z pierwszych scen Shreka poznajemy rodzinę misiów, która jest uwięziona przez rycerzy Lorda Farquaada. Rodzice znajdowali się w oddzielnej klatce od ich płaczącego dziecka. Wtedy właśnie rycerze bezwzględnego władcy oferują pieniądze każdemu kto złapie jakieś bajkowe postacie. Kolejny raz w filmie spotykamy rodzinę misiów w scenie przy ognisku. Jednak zamiast trójki obecne są tylko dwie postacie, ojciec oraz syn. Co się stało z matką?

  Osoby, które bardzo uważnie oglądały film mogły zorientować się jaki los spotkał mamę misia. W scenie, która dzieje się w sypialnia Lorda Farquaada przy kominku znajduje się szczególny dywanik, który kończy się łebkiem z charakterystyczną kokardką na głowie. Niestety, mama miś nie miała szczęścia i nie wróciła do domu ze swoją rodziną.

  #ciekawostki #film #kino #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Dzisiaj ochroniarze ze sklepów mają swoje 5 minut. Nareszcie mają realną władzę. To oni decydują o tym czy, i kiedy wejdziesz do ich sklepu. Jak będą łaskawi to wpuszczą cię trochę szybciej niż powinni. Selekcjonerzy w klubach to przy nich popierdółki.

  #takaprawda #heheszki

  odpowiedzi (8)