Wpis z mikrobloga

Śmieszne historie z podróży. Każdy jakąś zna. Przygotowaliśmy 5, których byliśmy świadkami lub braliśmy w nich udział. Pomóżcie je wykopać - https://www.wykop.pl/link/5409337/wpadki-w-podrozy-5-prawdziwych-historii/
Podobno śmiech to zdrowie, a teraz potrzeba go bardzo. Dawajcie też w komentarzach Wasze wpadki.

#humor #swiat #europa #polska #podroze #podrozujzwykopem #wykop #ciekawostki #heheszki #turystyka
PrzekraczajacGranice - Śmieszne historie z podróży. Każdy jakąś zna. Przygotowaliśmy ...

źródło: comment_1585204412qRjhMNw0NOXy8FNLeeHVlT.jpg

Pobierz
  • 11
@PrzekraczajacGranice: Leciałem do Madrytu do pracy na 2 miesiące, udało mi się szczęśliwie znaleźć pokój do wynajęcia akurat na ten czas. Umówiłem się z dziewczyną wynajmującą pokój, że po prostu spotkamy się na lotnisku i poleciałem. Na miejscu okazało się, że zapomniałem o takiej drobnostce, jak numer telefonu. Lotnisko również okazało się być nieco większe, niż prowincjonalne porty we Wrocławiu czy East Midlands, które znałem wcześniej. Na szczęście wpadł mi do
Jestem kierowcą zawodowym. Ci którzy jeżdżą po Europie doskonale wiedzą o tym, że w niektórych krajach, bardzo aktywni są mężczyźni lubiący obcować z innymi mężczyznami innymi słowy ho-mo. Moja przygoda miała miejsce we Włoszech, w okolicach Modeny, miałem załadunek w sobotę rano, firma znajdowała się na strefie przemysłowej (zona industriale) która zlokalizowana była po środku zadupia i prowadziła do niej tylko jedna droga dojazdowa. Podstawiłem się na umówioną godzinę. Oczywiście nikogo na
@PrzekraczajacGranice: Ja #!$%@?, serio? Te historie przypominają te ciekawe i prawdziwe historie z gazet dla Grażyn.
Stwierdziłem ze przeczytam wszystkie, żeby nie opiniować się komentarzami, bądź pierwsza historia. Kto zafunduje mi oczu kąpiel po tym co przeczytałem.
Nie jest to fala hejtu, po prostu jest to żenujące. Shame shame