•  

Szukacie żeli dezynfekujących, maseczek i rękawiczek? To będą dzisiaj w sejmie. Tym to nigdy nie zabraknie.

Ciekaw jestem kto z normalnych obywateli miał jakieś środki ochrony w czasie pracy od wybuchu epidemii u nas w kraju?

#koronawirus

•  

@mrq u mnie na magazynie są żele antybakteryjne, rękawiczki i maski. Chyba niczego nie brakuje ¯\(ツ)

•  

@Piterwju: podaj adres i ceny jeśli się nie boisz że ktoś obrobi ten magazyn

•  

@mrq yy tzn to są rzeczy dla nas, handlujemy czym innym

+: Quirang
    •  

@Piterwju: no i wzbudziłeś moje zainteresowanie :) co to za branża tak dobrze wyposażona? Ktoś z głową pomyślał chyba odpowiednio wcześnie. Szacun.

•  

@mrq: zdalne głosowanie? Źle. Maski dla patałachów ? Źle. Żel dla patałachów ? Źle.

•  

@mike908: nie, tak, tak,

Dobrze zrobione zdalne głosownie nie może być złe.

Masek i żeli to bym politykom oszczędził w szpitalach bardziej ich potrzebują. Po za tym niech poczują ten dreszczyk niepewności jaki pewnie czuje większość obywateli bez podstawowej ochrony.

+: bn1776
    •  

@mrq: u mnie dali po masce antypyłowej i w każdym biurze jest butla płynu dezynfekującego, a jak się skończy to do innego biura można iść po kolejną - prywatna uczelnia

+: mrq
    •  

@mrq: chcieli robić zdalne to opozycja jak zwykle się nie zgodziła ot tak dla zasady. Gdyby PiS chciał tylko normalne głosowanie to te trole mówiłyby że zdalne jest wporzadku i jak tu ma być dobrze? Też jestem zdania że szpitale potrzebują i to im się nalezy

•  

opozycja jak zwykle się nie zgodziła ot tak dla zasady...

@mike908: Tiaaa. Te i inne ogólnie przyjęte zasady to się nazywło "prawo" do niedawna. Wszyscy gramy według tych zasad albo panuje anarchia? Najlepsze jest to że są gotowe rozwiązania prawne. O czym też przypomina opozycja.

Nie trzeba wiele się starać żeby politycy zapędził się sami w kozi róg.
      Jaki trzeba mieć iloraz inteligencji żeby ustanowić przepis o zakazie zgromadzeń i nie przewidzieć że będzie trzeba się zgromadzić aby ustanawiać inne przepisy?

Politycy znaleźli sposób żeby im się robota kręciła - sami tworzą problem i sprzedają rozwiązanie. Sami tworzą zasady tej gry ale się ich nie trzymają. Tak jest jak gra się w grę w której są sami oszuści. To już poker na dzikim zachodzie z samymi szulerami był bardziej uczciwy :)

•  

@mrq: będziesz się cieszył jak połowa sejmu się zarazi i sparaliżuje całkowicie pracę państwa? Chrum, chrum, polityki tylko kradną, dobrze im tak, chrum

•  

@S7-1500: pls Polacy nie z takimi rzeczami sobie radzili. Wystarczy spojrzeć choć by na pozapaństwowe zbiórki pieniędzy, akcje z szyciem maseczek, posiłkami dla walczących z wirusem. Już teraz ten sejm jest niepotrzebna. Nawet jestem w stanie zaryzykować tezę że to politycy próbują wszystkim wmówić że tak bardzo są potrzebni a tak na prawdę to wszytko jest dobrze do czasu aż nie jest przez nich "uregulowane".

+: bn1776
    •  

@mrq: U mnie są, a pracuje w 4 miejscach pracy i od razu się postarali o środki dezynfekcyjne, rękawiczki itp.

•  

@mrq: My również dostalismy od firmy żele antybakteryjne do rak i do powierzchni, rękawiczki, maskę wielorazowego użytku i maseczki jednorazowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@mrq praktycznie cały przemysł spożywczy ma podobnie

+: mrq

Gorące dyskusje ostatnie 12h