Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ja przepraszam ale co mają oznaczać te paski postępu? xD
  #interia #koronawirus

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Kilkanaście osób z Mikrobloga do końca zeszłego roku zaopatrzyłem w kubki z nadrukiem. W grudniu jednak miałem spore problemy z drukarką. Przez kilka miesięcy z nią walczyłem, ale dałem za wygraną i kilka dni temu zamówiłem nową. Wracam do gry, a jeśli nie będę miał pecha i nie spierniczy się kolejna to będę drukował kubki regularnie aż do śmierci... mojej lub Waszej ( ͡º ͜ʖ͡º)

  A z okazji moich urodzin, które przypadają na dzisiejszy dzień organizuję kolejne kubkowe rozdajo!
  Nie ukrywam, że jestem fanatycznym fanem Half-Life. Na nową grę z serii czekałem aż 13 lat. Równy tydzień temu odbyła się premiera Alyx. Z tej też okazji wykonałem 3 kubki nawiązujące do świata gry.

  Pierwszą nagrodą będzie POTĘŻNY kubek z motywem Black Mesy. Jest to zupełna nowość w mojej ofercie. Sporo osób się mnie pytało o większe rozmiary więc oto na salony wjeżdża 450ml bydlak.

  Drugą nagrodą są kubki gwiźnięte prosto z Black Mesy oraz Aperture Laboratories. Zwycięzca będzie mógł wybrać czy stoi po stronie wieśniaków od portali, którzy są w stanie zaparkować własny kontenerowiec i zapomnieć, w którym miejscu stoi, czy może wolą przywdziać kombinezon HEV i prowadzić naukowe badania za pomocą łomu. Na pewno doczekamy się przeŁOMowych odkryć ᶘᵒᴥᵒᶅ

  Trzecią nagrodą jest absolutny bestseller, czyli Spiderman w pracy. Każdy ma obowiązki, nawet superbohater. I prawie każdemu wtedy czas się dłuży. Mi niestety leci zbyt szybko, bo od dziś pozostał mi ostatni rok z dwójką z przodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Jeśli chcecie - możecie mnie poinformować w tym wpisie, który kubek chcielibyście wygrać. Możecie mnie nawet w odpowiedzi nie wołać - po wylosowaniu zwycięzców i tak przeglądnę ich komentarze.
  Koszty wysyłki pokrywam ja. Preferuję paczkomaty, oczywiście na terenie Polski.

  Losowanie jutro o 20:00
  Zasady? Pluśniem, a Zielonki biorą udział, jednak tylko takie w miarę neutralne politycznie.

  Wracając do biznesowych spraw - duże kubki zamówiłem eksperymentalnie, więc czystych mam na dzień dzisiejszy jeszcze 8 sztuk. Kubków o pojemności 350ml posiadam ponad 70, więc na pewno nie braknie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Ceny moich kubków to 25 złotych za 350ml oraz 35 złotych za 450ml, jednak z okazji mojego powrotu oraz urodzin, kubki zamówione w ciągu 48 godzin od momentu udostępnienia tego wpisu będą kosztowały 5,01 złotych taniej. Oczywiście mogę na nich wydrukować zdjęcie nawet Twojego

  pokaż spoiler kota.


  [ #urodziny | #rozdajo | #kubkikatze | #kubek | #halflife | #hl | #hl2 | #portal | #gry ]
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Ciekawość wzięła górę ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  #heheszki #koronawirus

  odpowiedzi (26)