Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (8)

 • avatar

  Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już kaszę, mąke, ryż i papier toaletowy teraz czas na olej napędowy XD
  Na zdjęciu może dokładnie nie widać ale bagażniki 2 samochodów, były wypchane karnistrami. Gdy odjeżdżałem ze stacji zauważyłem, że ostatni w kolejce vwT4 też był już napełniany.

  #rzeszow #heheszki #koronawirus

  odpowiedzi (123)

 • avatar

  Zastanawia mnie jak musi być wstyd biedakom robić dzieci i potem patrzeć im w twarz. Wyobraźcie sobie, że rodzicie się u jakichś Lewandowskich, Lebrona Jamesa, Messiego, Gatesa czy innego Cukierberga i oni z dumą, z podniesioną głową, mogą wam powiedzieć "Stać nas na wszystko synu, korzystaj. XD Tata zapracował xd". A rodzisz się w rodzinie polskiego pachołka biedaka 700zł netto w '95 i janusz może ci z dumą powiedzieć "Synku, stać nas na gówno XDD Jak ojciec nakradnie kabla z roboty, to zabiere cie na lody, albo nad jezioro na dwa dni XD Chcesz wincy? To zapierdalaj w wakacje do januszexu za 5zł na godzine XD Wyjebane elo, ide po harnasia a potem ide ci robić rodzeństwo, bo jeden mi nie starczy xD"

  Żartuje, nie zastanawia mnie, bo tacy ludzie nawet nad tym nie rozmyślają. "Guwniok ma być wdzięczny, za to że na niego tyrom".

  #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)