•  

Powie mi ktos dlaczego Lewica i PSL chcialy przylozyc reke do lamania prawa wraz z PiS?

Przeciez taki niezdrowy precedens moglby prowadzic to kolejnego szemranego zmieniania Regulaminu Sejmu i lamania Konstytucji. Cale ustawodawstwo uchwalone w sposob zdalny bez prawidlowej zmiany regulaminu mogloby zostac zakwestionowane i uniewaznione.

Wiem, wiem slupki partyjne, ale popieranie takich rozwiazan moze w przyszlosci doprowadzic do jeszcze wiekszego przyzwolenia dla PiS albo kazdej innej wladzy do lamania, obchodzenia prawa.
    #polityka #prawo

•  

@niezdiagnozowany: PSL stracił rozum (a raczej się okazało, że nigdy go nie miał) i robi kampanię WKK kosztem przyzwoitości.
      Lewica to chuj wie, ale domyślam się, że chodzi o własne interesy, żeby gonić w sondażach PO poprzez granie na emocjach i pokazywanie ich jako tych złych. Tfu na nich, Konfederacjo Obywatelska prowadź.

•  

@Topkapi: ja tam sie wreszcie ciesze, ze wreszcie ktos oprocz Konfederacji sie obudzil, po tym jak wszystkie partie polozyly po sobie uszy i glosowaly za nowelizacja tej ustawy 'antykoronawirusowej', zero pytan, PiS to wrzucil na ostatnia chwile, zero zastanawiania sie nad jakoscia zmian, nad dotychczasowa konstytucyjnoscia owej ustawy i jedyna Konfederacja postawila sie przeciw zmianom i chciala dyskusji na ten temat.

Mam nadzieje, ze pozostali parlamentarzysci sie opamietaja, wlacznie z pisowskimi i zaczna dzialac zgodnie z Konstytucja. Wiem, ze teraz to swietny moment na robienie polityki, ale pora na dzialanie zgodne z prawem.

•  

@niezdiagnozowany: Wczoraj już w TVP było, że Budka ma sojusz z Winnickim. Jak ten sojusz ma tak wyglądać to ja jestem zadowolony.

•  

@Topkapi: ja szczerze mowiac mam gdzies jakies sojusze zaklamanych politykow. Wymagam tylko i wylacznie, zeby w kraju, w ktorym zyje bylo przestrzegane prawo

Gorące dyskusje ostatnie 12h