Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Właśnie kończymy odprawę i wyruszam na łapankę na miasto ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Nie mam teraz za dużo czasu, aby wam wszystko opisać, więc pomyślałem, że może chcielibyście AMA ze mną?Przedstawiłbym wam jak sytuacja z łapankami i mandatami wygląda z naszej strony. Dajcie plusa, abym zobaczył czy jest zainteresowanie.

  #koronawirus #policja #ama #chwalesie #pokazmorde pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • avatar

  Masakra z tym co odpierdala nasza policja. Jeszcze niedawno społeczeństwo ich wspierało jak protestowali w sprawie podwyżek. Lata pracy ludzi od marketingu również samych policjantów sprawiły, że społeczeństwo zaczęło ich szanować. I co? Wystarczył tydzień, żeby wszystko zjebać. Jak teraz policja odwdzięcza się obywatelom? Mandatami za mycie samochodu, jazdę na rowerze, czy wizytę w markecie budowlanym. Jak chcieli podwyżek, to potrafili protestować, a jak im każą pisać mandaty za sprzeczne z konstytucją rozporządzenia, to żaden mordy nie otworzy. Gardzę takim kurewskim zachowaniem i brakiem swojego zdania i samodzielnego myślenia. Pytanie do wszystkich policjantów, a kilku tu jest. Jak wam wydadzą rozporządzenie, żeby narysować kutasa na czole i tak stać to też to będziecie robić, bo rozkaz z góry?

  Szacunek i zaufanie buduje się bardzo długo, ale w moment można to stracić. Idelany przykład
  #policja
  pokaż całość

  odpowiedzi (85)

 • avatar

  W celu poprawienia humoru w tym parszywym czasie proszę o wstawienie memów z kategorii #bekazpisu i pulsowanie swoich ulubionych memików.

  #heheszki #humorobrazkowy

  odpowiedzi (38)