Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Na co dzień produkujemy okna. Dziś przyszło nas kilku i zrobiliśmy 120 przyłbic. Rozwieźliśmy je po okolicznych szpitalach. #koronawirus #covid19 #czujedobrzeczlowiek

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Fajne to głosowanie internetowe xDDDDD

  #sejm #bekazpisu #neuropa

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  #dziendobry mirko

  Szef z #januszex w którym pracuje przekazał do #rozdajo kilka masek przeciwpyłowych (głównie ffp2, ffp2 z filtrem węglowym i antysmogowe) oraz pięć opakowań rękawiczek nitrylowych dla #bombelkow.

  Standardowo przy pomocy #mikrorandom wybierzemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają na nasz koszt paczkę z dwoma losowo wybranymi maskami oraz opakowaniem rękawiczek. Ze względów higienicznych i #koronawirus wysyłkę realizujemy przy pomocy #paczkomaty. Zielonki biorą udział, losujemy w niedzielę w godzinach wieczornych.

  Beauty Fabric jest hurtownią zaopatrującą salony kosmetyczne, SPA oraz studia tatuażu. W naszej ofercie znajdziecie artykuły jednorazowe, preparaty do sterylizacji i dezynfekcji, lakiery hybrydowe na #paznokcie dla #mirabelek oraz inne produkty i akcesoria z sektora beauty. Dotychczas większość sprzedaży detalicznej prowadziliśmy za pośrednictwem allegro jednak skuteczna blokada niektórych produktów zmusiła nas do odkurzenia starej strony sklepu internetowego.
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)