Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Alez trafiła mi się sławna #madka #p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ciąg dalszy w komentarzach (。◕‿‿◕。)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  Ja pierdole, pierwszy raz przegięli pałe do tego stopnia, że byłbym gotów brać udział w zamieszkach, a w zwykłej manifestacji to już na 100% ale przez koronawirusa nie zamierzam narażać siebie ani innych.
  Mam nadzieję, że nadejdzie dzień gdy zostaną z tego rozliczeni.

  pokaż spoiler W środku nocy przegłosowali głosowanie korespondencyjne ale tylko dla osób 60+ I w kwarantannie. Czuję się jakby mnie opluto.

  #pis #bekazpisu #japierdole #afera #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  #dziendobry mirko

  Szef z #januszex w którym pracuje przekazał do #rozdajo kilka masek przeciwpyłowych (głównie ffp2, ffp2 z filtrem węglowym i antysmogowe) oraz pięć opakowań rękawiczek nitrylowych dla #bombelkow.

  Standardowo przy pomocy #mikrorandom wybierzemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają na nasz koszt paczkę z dwoma losowo wybranymi maskami oraz opakowaniem rękawiczek. Ze względów higienicznych i #koronawirus wysyłkę realizujemy przy pomocy #paczkomaty. Zielonki biorą udział, losujemy w niedzielę w godzinach wieczornych.

  Beauty Fabric jest hurtownią zaopatrującą salony kosmetyczne, SPA oraz studia tatuażu. W naszej ofercie znajdziecie artykuły jednorazowe, preparaty do sterylizacji i dezynfekcji, lakiery hybrydowe na #paznokcie dla #mirabelek oraz inne produkty i akcesoria z sektora beauty. Dotychczas większość sprzedaży detalicznej prowadziliśmy za pośrednictwem allegro jednak skuteczna blokada niektórych produktów zmusiła nas do odkurzenia starej strony sklepu internetowego.
  pokaż całość

  odpowiedzi (31)