Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dziś jakaś klientka (troszkę ulana) do mnie w robo czy bym jej czegoś nie sięgnął z regału a po chwili "W sumie po co pytam skoro jesteś od mnie niższy hihihi". No to sobie pomyślałem, że taki chuj. Nie będzie mi wytykać na moim rejonie XD No to ja jakoś jej to sięgnąłem. No i z uśmiechem jej to wręczyłem mówiąc "Ale chudszy i sprytniejszy". No i ta bezcenna mina. Warta nawet ujebania premii XD

#przegryw #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

#bekazkatoli spoko, ale normalnego księdza też warto wkleić.
    #koronawirus

odpowiedzi (32)

#dziendobry mirko

Szef z #januszex w którym pracuje przekazał do #rozdajo kilka masek przeciwpyłowych (głównie ffp2, ffp2 z filtrem węglowym i antysmogowe) oraz pięć opakowań rękawiczek nitrylowych dla #bombelkow.

Standardowo przy pomocy #mikrorandom wybierzemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają na nasz koszt paczkę z dwoma losowo wybranymi maskami oraz opakowaniem rękawiczek. Ze względów higienicznych i #koronawirus wysyłkę realizujemy przy pomocy #paczkomaty. Zielonki biorą udział, losujemy w niedzielę w godzinach wieczornych.

Beauty Fabric jest hurtownią zaopatrującą salony kosmetyczne, SPA oraz studia tatuażu. W naszej ofercie znajdziecie artykuły jednorazowe, preparaty do sterylizacji i dezynfekcji, lakiery hybrydowe na #paznokcie dla #mirabelek oraz inne produkty i akcesoria z sektora beauty. Dotychczas większość sprzedaży detalicznej prowadziliśmy za pośrednictwem allegro jednak skuteczna blokada niektórych produktów zmusiła nas do odkurzenia starej strony sklepu internetowego.
    pokaż całość

odpowiedzi (45)