Wpis z mikrobloga

10-TE URODZINY ALIEXPRESS!

2010 rok – to właśnie wtedy zadebiutował serwis AliExpress. Dzisiaj obchodzi on swoje 10-te urodziny. Co w związku z tym? Jakie urodzinowe promocje czekają na nas?

Zapewne widzieliście już, że coś się dzieje. Od 20.03.2020 można było zaobserwować nowe gry, zbieranie monet (coins) i kapsułę czasu. Urodziny możemy celebrować w głównym evencie od 27.03.2020 do 01.04.2020!

== Urodzinowa strona główna AliExpress ==

Dla osób, które nie wiedzą o co chodzi - zapraszam do poradnika, u dołu kody rabatowe dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°):

.: == ZOBACZ PORADNIK - 10-TE URODZINY ALIEXPRESS == :.

Moim zdaniem najciekawsze strony, które koniecznie trzeba odwiedzić w czasie urodzin AliExpress to:

.: Oficjalna strona z kuponami

.: Kapsuła czasu

.: Szybka dostawa - wysyłka z magazynów EU

.: Strefa anty COVID - maseczki, rękawiczki itp.

Co więcej, w związku z tymi urodzinami przygotowałem wspólnie z AliExpress bardzo fajny konkurs - rozdajo!

Do wygrania jest kod rabtowy o wartości $50/$50.1 oraz dorzucam od siebie słuchawki dokanałowe TRANYA RIMOR
(aktywna redukcja szumów, długi czas pracy, pełen zestaw wraz z gąbkami do dopasowania - ich recenzja na dniach na stronie alilove.pl).

Jeżeli ten wpis będzie miał 5000 plusików to wrzucę 250zł na siępomaga.pl na tę zbiórkę dla medyków (o ile to jeszcze aktualne).

Co trzeba zrobić by wygrać?
- Dać plusika
- Napisać w komentarzu jaką ciekawą ofertę upolowaliście w związku z urodzinami (link), ewentualnie coś śmiesznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warunki:
- Zielonki nie biorą udziału w zabawie,
- Losowanie za pomocą tej maszynki do losowania, której nazwy nie mogę zapamiętać,
- Wysyłka do punktu RUCH lub paczkomat na mój koszt,
Sprzęt będzie zdezynfekowany, mimo że jestem zdrowy i od 2 tygodni nie wychodzę z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Losowanie i wysyłka po 01.04 - do zwycięzcy napiszę po dane adresowe.

#alilove #aliexpress #aliexpresskupony #kuponyaliexpress #urodzinyaliexpress #rozdajo

alilovepl - 10-TE URODZINY ALIEXPRESS!

2010 rok – to właśnie wtedy zadebiutował se...

źródło: comment_1585268908bsa4W3aNhkDGOYZLJbaz4H.jpg

Pobierz
  • 56
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alilovepl: niech spier***aja file kukiełki z tymi ich wyprzedażami i urodzinami. Zarazili cały świat i teraz myślą że będą sprzedawać? Mam nadzieję że dostanapo dupie a ludzie w kryzysie przestaną tam kupować.