Wpis z mikrobloga

@Andreth: Ja głosowałem na młode i mało znane dziewczyny i też oczywiście przepadły, i nawet tego specjalnie nie żałuję, bo to ciekawe osoby były, ale wsparcia listy krajowej już mogę żałować. Anna Maria też już od dawna mnie kilkukrotnie zirytowała, podobnie jak momentami śmieszna kampania Biedronia, ale nie pisałem o tym publicznie, bo przyjąłem zasadę, żeby w kampanii nie krytykować środowisk opozycji, ale naprawdę, gdy się widzi co czasem im odwala,
{Słońcesław z oddziału Białych Wojów Swaroga}

nieomylny mądralo

@Takiseprzecietniak w europejskich miałem ciekawsze rzeczy do robienia niż pójście do urny, w parlamentarnych na Konferencję, w imię sejmowego pluralizmu, wszak głos narodowców (jak koszerny i wysterylizowany z treści by nie był) również powinien wybrzmieć z mównicy
A co do Biedronki, ten projekt capił fałszem od samego początku, mylność bądź nieomylność nie ma tu nic do rzeczy
@Hrjk: Bosze serio? Myślisz, że tak bardzo pragną przesunięcia wyborów bo martwią się o zdrowie Polaków? Obie strony to ludzie z ubytkami moralności i socjopaci. Jedyna różnica to to, PiS tej moralności nie ma wcale, zaś reszta pokłada jeszcze w sobie jakieś ochłapy.

W każdym razie:

PiS nie chce przesuwać wyborów (prezydenckich) bo jak odbędą się 10 mają to je wygra
KO, PSL, Lewica wie, że jak przesuniemy wybory to PiS
{Słońcesław z oddziału Białych Wojów Swaroga}

godne poparcia są skrajnie prawicowe androny

@Takiseprzecietniak: Pewnie, że są godne poparcia. Natomiast nie uświadczysz ich obecnie w sejmie. Nie żartujmy, Konferencja to są koncesjonowani narodowcy, koszerne konserwy. Winniczek raz coś mruknął o spójności etnicznej i to wszystko. Jedyną sympatię odczuwam do Brauna, szkoda tylko, że jest obłąkany od strony religijnej

ale te lewicowe już nie

a głosuj sobie na kogo chcesz, po prostu dziwię
@Jergen tylko widzisz. Problematyka jest taka, ze wybory w maju mogą byc zwyczajnym samobojstwem i pochłonąć wiele ofiar - doslownie. Tutaj to PiS uparcie trzyma się planu, nie zważając na tą dość osobliwa sytuacje. Natomiast opozycja postuluje rozwiazanie, które może temu zapobiec, pomijajac ich prawdziwe intencje, bo tego wiedzieć nie możemy, a jedynie spekulować.

Fakty sa takie, ze rzadzi PiS i to oni sa odpowiedzialni za to co sie stanie, tak samo