Wpis z mikrobloga

Publikujemy wynik #rodajo z tego wpisu <-

@t4ngo - odezwij się do nas na PW musisz wybrać nagrodę

Dodatkowo wołamy @rusztowanie1 - Mirku napisałeś:

@SAVIO_multimedia jak wygram te podkładkę to się zawine jak naleśnik i będę tak leżał na podłodze a słuchawki wygłusza głosy w mojej głowie pozdrawiam


ten naleśnik dalej aktualny? Jeżeli zrobisz fotkę i wrzucisz tutaj może być cenzura #mistrzowiepainta podkładka leci również do Ciebie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przypominamy że dorzuciliśmy do puli klawiaturkę mechaniczną -> Savio Tempest RX TKL Outemu Blue link poniżej:

https://www.wykop.pl/wpis/48289527/nie-ma-czasu-rozdajo-bo-przeciez-zostanwdomu-dalej/

Gratulujemy i czekamy na recenzje! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pozdro! #savio Team i pamiętajcie #zostanwdomu
Pobierz SAVIOmultimedia - Publikujemy wynik #rodajo z tego wpisu <-

@t4ngo - odezwij się d...
źródło: comment_1585312213An9tr20ezACoBBR5xZZzkM.jpg
  • 8
@SAVIO_multimedia: wszystko spoko, pięknie ale media expert daje dupy po całości... Wczoraj zamówiona podkładka SAVIO Turbo Dynamic XL z dostawą na dzisiaj do sklepu. Dzwonię 15minut temu i podkładki nie ma, bo nie... Wybór stanął na innej w innym sklepie bo potrzebowałem na już. Z takimi partnerami to szkoda współpracować... Jak bym wiedział to bym zamówił przez neta i bym miał na dzisiaj a chciałem się do marki przekonać ( ͡
@SAVIO_multimedia: jak najbardziej mam ale było jak byk napisane zamów do 2h a produkt jutro będzie w sklepie, sklep dostał transport ale nikt nie umiał mi odpowiedzieć gdzie jest mój towar ¯\_(ツ)_/¯ na wielu produktach widnieje informacja o czasie dostawy 2-5dni a tu po prostu wprowadzili mnie w błąd