Wpis z mikrobloga

Hipokryzja tego łysego z Fame MMA #!$%@?ła poza skalę. Jeszcze wczoraj mówił, że nie da się zrobić testów na koronawirusa, bo to jest w gestii państwa i nie można sobie tego ot tak zrović, a dzisiaj twierdzą, że już są w drodze. Możliwości są dwie: 1) kłamią, że będą testy, 2) będą, ale te z Chin, które mylą się w bodajże 80% przypadków i to zwykły pic na wodę xD

Prawda jest taka, że patofederacja Fame MMA naraża zdrowie ludzi dla kasy. Bo tylko o kasę tu chodzi, ale nie spodziewałem się, że posuną się tak daleko. Nawet nie chcę sobie wyobrażać takiej sytuacji, że okaże się, że ktoś z tych kilkudziesięciu osób będzie zakażony koronawirusem, nawet bezobjawowo, zarazi innych, ci wrócą do swoich mieszkań i np. przekażą to świństwo swojej babci czy matce. Strasznie nieodpowiedzialne. Ale dla tych ludzi liczy się tylko kasa.
#famemma
  • 7
@rorf46: „ Powtórzę: bezpieczeństwo jest priorytetem. Pojawiają się informacje, że będą dostępne testy na koronawirusa. Wcześniej mówiłem, że takich testów nie ma, ale słyszę o zmianach w tej kwestii. „
Tak mówił dwa dni temu Krzysztof Rozpara także podeślij link gdzie powiedział wczoraj, że testów nie da się zrobić.
Wątpię by kłamali bo temat famemma przewija się w mediach więc jakiś portal informacyjny na pewno spyta o to ministerstwo.
Ciągle przeżywasz
@Szyme1: Przeciez chlop ma #!$%@? na patogale jak to nazywa, a kazdy artykul komentuja i mysli, ze lysy z fame wpadnie na tag, przeczyta jego wysrywy i odwola cale wydarzenie majac w #!$%@? kasy w plecy XD to jest jedyna osoba z ktora podzielibym sie papierem toaletowym, zeby dokladnie dupsko wytarl.
@Szyme1: zadam jedno pytanie, co ważniejsze: zdrowie czy pieniądze?

Jeśli chodzi o testy. Tak jak mówił łysy - jedynie państwo jest w stanie robić te testy i nie ma żadnej możliwości, żeby oni sobie przebadali „zawodników” poza kolejnością. Jedyną możliwością jest zakup testów z Chin, które jak pokazały badania mylą się w 80% przypadków. Ale oczywiście one nie mają badać, tylko być podpórką dla łysego i reszty, że „robili badania”. To