Wpis z mikrobloga

#lego #legodamwa

Dzisiaj wrażenia ze składania 60198.
Pokazywałem go tutaj
Zdjęcia znajdziecie w tym albumie: https://imgur.com/a/QPMCkhA

1. #kolej !
2. zdalnie sterowany
3. wymaga dużo baterii AAA (polecam akumulatorki) - 10 sztuk
4. w zestawie dołączony pilot - więc nie trzeba aplikacji instalować (Powered Up)
5. nie zauważyłem ciekawych rozwiązań przy budowaniu
6. sporo naklejek
7. 12 ponumerowanych torebek oraz 3 bez numerków + trochę luźnych torów oraz elementy PU
8. Przy składaniu trzeba czasami szukać elementów w tych torebkach bez numerków. Za pierwszym razem myślałem, że mam niekompletny zestaw :)
9. jestem jakiś nieogarnięty chyba, bo cały czas mam problem z włączeniem tego zestawu i sparowaniem z pilotem
10. warto kupić chyba dodatkowe zestawy 60205 oraz 60238 - jazda ciągle w kółko jest nudna
11. pociąg może jeździć do przodu i do tyłu
12. jedyne niestandardowe rozwiązanie (a przynajmniej ja jeszcze takiego nie widziałem do tej pory) to gumka podnosząca do góry widelec w wózku
13. podoba mi się ten zestaw, ale to pewnie dlatego, że lubię jeżdzące #pociagi
14. pudło jest bardzo duże
15. #rozowypasek też się chciał nim bawić po złożeniu
16. strasznie dużo mi zdjęć wyszło

Ogólnie - polecam.
Pobierz damw - #lego #legodamwa 

Dzisiaj wrażenia ze składania 60198.
Pokazywałem go tuta...
źródło: comment_1585330094bDIMTHCQifOyxodJEMS7cd.jpg
  • 17
9. jestem jakiś nieogarnięty chyba, bo cały czas mam problem z włączeniem tego zestawu i sparowaniem z pilotem


@damw: wciskaj oba guziki jednocześnie.
wciskaj oba guziki jednocześnie.


@sins: o tym to wiedziałem już wcześniej. Jednak w instrukcji nic na ten temat nie było napisane (a z obrazka wywnioskowałem na początku, że wystarczy tylko nacisnąć na moment), w necie znalazłem też różne porady: wciskaj minimum 2 sekundy, wciskaj 5 sekund itd.
Przez Ciebie kupiłem po raz pierwszy lego dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Technic 42079


@Sayong: czemu przeze mnie? xD Zresztą kurde - będziesz się Pan dobrze bawił!
dlaczego?


@wielkiparasol: bo Proline kojarzy mi się że sklepem z elektroniką. I kiedyś w nim kupowałem, a potem z jakiegoś powodu przestałem. I trzymam się tej decyzji do dzisiaj.

W mall.pl kupiłem 2 zestawy: 21310 oraz 21319. Obydwa doszły i nie mam zastrzeżeń. Chociaż widziałem ostatnio jakieś negatywne komentarze na ten sklep (w tym samym momencie, co moja paczka doszła bez problemów).
Ja LEGO kupuję na Allegro u kilku super sprzedawców,