Wpis z mikrobloga

Ten uczuć kiedy normalne państwa jak #niemcy w czasie epidemii #koronawirus używają swoich odłożonych pieniędzy w celu pomocy swoim obywatelom, a kraje z dykty i guana jak #polska szukają tylko sposobu jak swoich obywateli okraść z resztek pieniędzy i jak obrzydzić im życie, nie mówiąc o tym, że poldon nie ma odłożonego hajsu, bo wydał go na kiełbasy wyborcze i teraz planuje zabrać obywatelom więcej pieniędzy i domyślnie życie, żeby tylko wygrać kolejne wybory, które nawet nie można nazwać demokratycznymi, już nie wspominam o służbie zdrowia w takich niemczech, a w lesie zwanym polska XD Normalnie gość, który mną gra w te nowe simsy real life wybrał poziom trudności hard i mnie urodziło w tym burdlu XD
#neuropa #takaprawda #bekazpisu #zalesie #polityka
Wanzey - Ten uczuć kiedy normalne państwa jak #niemcy w czasie epidemii #koronawirus ...

źródło: comment_1585404549aYNqWb6h50EDMpjR1xYITG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Wanzey: jakie to przykre że od 2007 nie potrafimy nic odłożyć tylko najpierw nachapali się tylko ci przy korycie później władza postanowiła że jednak częścią się jeszcze z ludzmi
  • Odpowiedz
@Xianist: szkoda że nie dodałeś że dobrze płacą. O tobie mogę napisać to samo że ostro działasz od dłuższego czasu by wywindowac peło. Sens ma to taki sam. Kryzys to większość ludzi ma w głowach niestety. Polegasz na informacjach które ktoś ci zaserwuje. A może twoje życie jest jak w Forrest Gump
  • Odpowiedz
@Wanzey: eee tam, przedwczoraj jak napisałem pod postem o upadku Niemiec, że w Polsce to dopiero gnój to zostałem zminusowany więc zamknij mordę, żyjemy w dobrobycie i dostatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wanzey: gdyby państwo niemieckie nie zabierało obywatelom pieniędzy (bo musieli je nazbierać skoro teraz rozdają) to by sobie obywatele poradzili sami ze swoimi oszczędnościami. U nas jest jeszcze gorzej, bo nie dość że zabierają, to jeszcze ta kasa przepada.
  • Odpowiedz
  • 2
@Wanzey idąc twoim tokiem myślenia normalne przedsiębiorstwa używają w czasie kryzysu swoich zaoszczedzonych pieniędzy dla ratowania swoich pracowników a firmy z dykty i guana po 3 tygodniach są już na skraju zapaści. Czyż nie?
  • Odpowiedz
Normalnie gość, który mną gra w te nowe simsy real life wybrał poziom trudności hard i mnie urodziło w tym burdlu XD


@Wanzey: życie w Polsce level hard? Twój świat kończy się na Europie środkowej i zachodniej?
  • Odpowiedz
@mike908: Trzeba mieć tupet, żeby wyzywać ludzi od KODziarzy akurat w dzień, kiedy duża część wykopu zaczyna zauważać, że to co robi Karakan i cały PiS być może jednak nie jest OK, a KOD zwracał na uwagę od lat.
  • Odpowiedz
Tak tak mam tu dziesięć kont. Brawo szerloku. Każdy kto rządzi obiecuję wam cuda a wy w nie wierzycie i podniecacie się tu jak małe dzieci. Wspaniałe jest tak wami leszcze manipulowac
  • Odpowiedz