Wpis z mikrobloga

Siemka. Mój #rozowypasek zostanie w tym roku psychologiem i przeprowadza badania do magisterki #studbaza. Chciałbym Was prosić o pomoc i wypełnienie ankiety, a w zamian mam dla Was #rozdajo:
- wśród plusujących 1x 40 zł na pizze, flaszkę czy co tam chcecie pod te kwarantannę (nie będziemy się bawić w vouchery, wyśle przelew)
- wśród tych, którzy do końca wypełnia ankietę 2x 40 zł na podobny cel czy na co chcecie (byłoby więcej ale na zleceniówce cienko przędę
- jeśli liczba wypełnionych ankiet przekroczy 100, dołożę jeszcze 1x30 zł

LINK DO BADANIA:
https://klaster.ovh/badanieujmgr/

To co ważne, na 1 kroku ankiety, zostawcie swój nick z wykopu. Tylko dzięki temu polu będziemy w stanie namierzyć zwycięzców.

Zasady i reguły:
- Każdy bierze udział, nawet zielonki, ale te utworzone przed 28.03.2020 i godziną 17:00
- Plusy zbieramy przez 24h od daty publikacji postu i losujemy zwycięzce jutro wieczorem (po godzinie 19:00)
- Wypełniać ankietę, a przez co brać udział w losowaniu 2x40zł możecie do końca wtorku (31.03.2018). Wyniki tych losowań wrzucimy pod tym postem. Dla chętnych udostępnimy nicki osób które wzięły udział w drugim losowaniu (2x40zł).
- Wśród plusujących, zwycięzce wybierze mikrorandom
- Wśród wypełniających ankietę, napiszę prosty algorytm który wybierze 2 osoby (kod oczywiście wrzucę tutaj).

Ankieta nie wymaga jakiegoś wysiłku intelektualnego, ale wymaga chwili czasu, ale myślę, że przy przymusowej izolacji, dacie radę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś z Was chciałby otrzymać feedback o co chodziło w badaniu i co tam w nich wyszło, piszcie priv, załatwię u różowego.

Pomóżcie mi zrobić jej mały prezent.

Nie mam pomysłu na zdjęcie dlatego wrzucam zdjęcie naszego #kitku dla atencji

Dzięki!
Emios - Siemka. Mój #rozowypasek zostanie w tym roku psychologiem i przeprowadza bada...

źródło: comment_15854115478BiPLXGb63NPDzzLFMOV4w.jpg

Pobierz
  • 76
@Maly_bialy_obloczek: Jeśli z tym drugim rodzicem miałeś/aś jakikolwiek kontakt to śmiało możesz wypełniać, a jeśli nigdy nie był/a obecny w Twoim życiu to niestety apka nie przepuści Cie z odpowiedziami tylko o jednym rodzicu, bo potrzebuję danych o obojgu.