Wpis z mikrobloga

@abar: o stary, jesteś moim lodówkowym Bogiem - nie mam pojęcia jak odgadłeś model po jednym zdjęciu, ale byłeś blisko :D Specjalnie sprawdziłem, to model Samsung BRB260187WW. Poza tym ze drugi raz nie kupiłbym lodówki do zabudowy (tu byłem zmuszony) to bardzo sobie chwalę.

Jest BARDZO cicha, ale jednocześnie często "chodzi", poprzednie lodówki, które używałem w wynajmowanych chatach rzadziej się włączały, ale było je wyraźniej słychać, więc nie mogę powiedzieć ze
@elzevir: hahaha, przejrzałem po prostu już mnóstwo lodówek pod zabudowę (robiłem research kilka dobrych posiedzeń) i dlatego stwierdziłem, że zapytam :) ogólnie najbardziej mnie trapi kwestia rzekomego hałasu (są opinie, że hałasuje jak traktor, ale może ktoś jest przewrażliwiony - u mnie będzie stała w kuchni z aneksem, dlatego to dla mnie istotne) oraz podobno głupiego rozstawienia półek na drzwiczkach :)
@abar: Na drzwiach mam porobione schodki, ale możesz sobie poustawiać równo jak chcesz. W kwestii głośności, mam kuchnie pół otwartą, lodówki w ogóle nie słyszę, ale może dlatego, że salon duży. Nagrałbym Ci film, ale 10 min temu włączyłem zmywarkę, która skutecznie zagłusza lodówkę :P