Wpis z mikrobloga

Jest jakiś mod do Samsunga S10 żeby robił zdjęcia takiej jakości jak Iphone? Samsung ma tak do dupy aparat że to dramat. Kupiłem telefon z myślą o zdjęciach bo potrzebuje go w pracy niestety jakość tych zdjęć jest słaba w ch*j prześwietlone, skóra na nim wygląda nienaturalnie. Brechałem się z Iphonów ale nie ma podjazdu do nich żaden telefon jeżeli chodzi o zdjęcia i nie piszę tu o megapixelach tylko o sposobie w jakim te zdjęcia wychodzą. Ostatni raz dałem się namówić na Samsunga...

#gorzkiezale #samsung #iphone #aparat #telefony
Reinspired - Jest jakiś mod do Samsunga S10 żeby robił zdjęcia takiej jakości jak Iph...

źródło: comment_1585473526D5iIepKcDzvcFVQwXEC6ca.jpg

Pobierz
  • 30
@aarahon: czy ja wiem, zdjęcia z mojej Nokii N72 wychodzą naturalnie i kolory malatur nie różnią się mocno od tego co widać potem na monitorze, ze służbowych iphonów to lepiej nie gadać.

Ten wpis jest tyle samo warty co twój.
@ptasiek2: Używałem od premiery s10+, przesiadłem się z miesiąc temu na 11 pro.

Zdjęcia nocne bez porównania dla 11 pro. W dobrym świetle 11 pro jak dla mnie robi ostrzejsze zdjęcia i przede wszystkim kolory są naturalnie odwzorowane.

Jak ktoś chce się bawić z kolorami od tego ma Lightroom’a chociażby. Bardzo mnie to drażniło w samsungu.

Przełączanie się pomiędzy obiektywami w 11 pro o niebo lepsze. Płynne, balans bieli zachowany.

Z
@k3lt: porównywanie n72 z pierwszym iphone (bo będą sobie najbliższe) to faktycznie to samo co aktualnych iphonów do aktualnych samsungów, więc tak, te wpisy są tyle samo warte i co więcej pokazują to samo.

@ks2m: S10+ wypada lepiej od wszystkich iphonów do serii 10 wlacznie. Dopiero seria 11 wypada lepiej ale przy tym kosztuje wiecej.
Zadnym Fanboyem nie jestem (czego o tobie niestety nie mozna powiedziec) i nie mialbym problemu polecenia ajfona wzgledem samsunga czy kazdego innego producenta i vice versa w zaleznosci od wymagan i oczekiwan, mialem telefony 99% producentow na rynku i znam zalety/wady tychze z grubsza.
O S10+ mozna powiedziec wszystko ale
@k3lt: możesz zrobić porównanie z każdym innym telefonem i wyjdzie na to że samsungi robią piękne zdjęcia, kolory są żywe i nasycone ale z automatu i tak nie zrobią tak naturalnych kolorów jak iphone który nie podbija gamy by zdjęcie dobrze wyglądało. Obejrzyj sobie zdjęcia robione iPhone i samsungiem i oceń który lepiej odwzorowuje kolory a nie które zdjęcia są lepsze.

Korzystałem ze wzorników RAL i NSC od Mankiewicza, korzystałem z