Przed nami mecz ze Śląskiem. Zarząd uznał że będzie to przy Reymonta "Dzień Kibica". W tamtym sezonie doznaliśmy porażki przy tem evencie, oby tym razem było lepiej.

Dobrze wchodzimy w mecz. Przeprowadzamy akcję za akcją. Niesie nas doping kibiców. Mimo to w 57 minucie tracimy bramkę na 0:1, a w oliczonym czasie gry kolejną.
Przegrywamy 0:2.

Z Lettierim liczymy że kolejny mecz przyniesie nam chociaż 1 punkt - gramy z Crveną Zvezda w LE. Jeśli nie z nimi to z nikim. Szczególnie że spotkanie jest u nas.

Mecz byłwy równany, mimo to znów przegrywamy z serbskim zespołem 0:1.
Nie liczyliśmy na wyjście z grupy, nawet na 3 miejsce ale nie zakłądaliśmy że nie zdobędziemy żadnego punktu. Na to się zapowiada - przed nami już tylko mecze z Fenerbahce i Villarrealem.

Wrcamy do rozgrywek Ekstraklasy. Powinno być łątwo bo gramy z Puszczą Niepołomice oraz GKSem Tychy. Puszcza jest przed ostatnia, a GKS jeszcze nie zwyciężyłżadnego meczu od startu ligi, a mamy 14 kolejkę.
Nie pomyliliśmy się, w obu meczach mieliśmy spora przewagę.
Z Puszczą, wygrywamy 2:1, natomiast z GKSem 3:1.

Wyjeżdżamy do Hiszpani na mecz Villarrealem. Tam mecz kończy się dla nas zanimgo dobrze zaczęliśmy. Po 11 minucie tracimy już 2 bramki i ten wynik się nie zmienia.
0:2 w przed ostatnim meczu LE.

Z Hiszpanii lecimy bezpośrednio do Trójmiasta bo gramy z Lechią. Wszyscy sązmeczeni bo po meczu w LE. Mimo to wierzymy że damy radę sobie w tym meczu.
Nie daliśmy, przegraliśmy 1:2 po totalnie beznadziejnie zagranym meczu.

Przegraliśmy w LE, przegraliśmy w Ekstraklasie. Czas wygrać w Pucharze Polski. Gramy w 3 rundzie z Wisłą Płock.
Dominik ̶T̶r̶e̶n̶e̶r̶ Firman ma okazję wróćić na stare śmieci.
Zdobywamy w tym meczu 5 żółtych kartek.
Niestety nie potrafiliśmy zdobyć bramki w odróżnieniu od Wisły Płock.
0:1
Odpadamy w 3 rundzie, mimo że po cichu liczyliśmy ża damy radę dojść do finału. Znów był to bardzo słąby mecz w naszym wykonaniu

3 porażki z rzędu meczu o stawkę, niczym na początku sierpnia gdzie przegraliśmy z Legią, Muriapolem i Piastem.
Tymczasem, kolejny mecz gramy właśnie z Legią.
Spotkanie jest bardoz wyrównane, mimo to tracimy bramkę w I połowie.
Wraz z Lettierim opeprzyliśmy zespół w szatni.
Widocznie skutecznie - Damascan strzela w 61 minucie.
Remisujemy 1:1, dzięki czemu kończymy passę porażek.

Kolejny mecz w Europie - lecimy do Turcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fenerbahce pokazało nam jak należy graćw piłkę, mecz bez historii.
Przegrywamy 0:1

Było to nasze pożegnanie z rozgrywami europejskimi - wreszcie możemy skupić się na lidze.

Jedziemy do Gliwic.
Wychodzimy na prowadzenie po bramce strzelonej przez naszego juniora.
Niestety było to za mało. Felix i Parzyszek strzelajapo bramce i przegrywamy 0:2.

Przed nami ostatnie spotkanie w tym roku.U siebie z Pogonią Szczecin.
Rozpracowaliśmy ich, na treningach odwaliliśmy kawał dobrej roboty, każdy piłkarz wiedział jakie ma zadanie na ten mecz, murawa była przygotowana idealnie.
Przegraliśmy 0:4 po fatalnym meczu.

Z 3 miejsca w lidze spadliśmy na 5.

Myślałem że gorzej być nie może.Dostałem wtedy SMSa od prezesa:

Za 10 minut u mnie

Nie ukrywam - chciałem się w końcu dostać na spoktanie ale nie konkretnie w takiej sytuacji. Na ostatnie 7 spotkań odnotowaliśmy szalony wynik - 1 remis i 6 porażek. To będzie trudna rozmowa.
Wchodzę do gabinetu, oprócz Piotra widzęjeszcze Jarosława Królewskiego ze swoim laptopem.
Mówią abym usiadł i poszekał kilka minut. Po tym czasie odkładają laptopa i telefon i się na mnie patrzą.

Obidziński przekazał mi jasną informację - mam dwa miesiące na poprawę gry albo siężegnamy.
Królewski też coś do mnie powiedział, niby po polsku ale za bardzo nie zrozumiałem. Mówił coś o binarnym świecie ale no nie powtórzę tego nawet.

No cóż, będzie to ciężki okres przygotowawczy.
Po godzinie stało sięcośczego się nie spodziewałem - Schalke, Torino oraz Southampton zaprosiło mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Może była to głupia decyzja ale wszystkim grzecznie odmówiłem.
Kapitan nie ucieka w takiej sytuacji ze statku.

#wislakrakow #spidermanager #footballmanager
Pobierz SpiderFYM - Przed nami mecz ze Śląskiem. Zarząd uznał że będzie to przy Reymonta "Dzi...