Wpis z mikrobloga

Mam w mieszkaniu deskę barlinecką. Z pewnej przyczyny, niestety zamokła i wygląda średnio. Czy jest jakiś sposób by tą część jakoś poprawić? To jest niecały metr kwadratowy. Wymiana deski na nową oznacza wymianę podłogi w całym mieszkaniu (będzie widać, a ta deska jest wszędzie taka sama poza kuchnią i łazienką).... Są jakieś magiczne sposoby?

Przyczyna wilgoci zostanie usunięta, więc o nią nie pytam.

#majsterkowanie #remontujzwykopem #budujzwykopem
hipodrom - Mam w mieszkaniu deskę barlinecką. Z pewnej przyczyny, niestety zamokła i ...

źródło: comment_1585499501XlEhLBYIEAr6FflsrMZEhM.jpg

Pobierz
  • 15
@Armo11: okej, chyba tak zrobię. czyli wystarczy że wymienię w tym miejscu kilka desek a potem wszystko przejadę impregnatem z pędzla (czy wałka?) ? Coś jeszcze robić? Czy jest jakiś jeszcze preparat, który by np. uzupełnił ubytki w drewnie ( nie chciałbym szlifować...)
@ThorPL: 12 lat. ogólnie mam jakąś słabą tą deskę, bo jak coś ciężkiego upadnie to się robi dziurka.
@bi-tek: tak bym zrobił, ale te spod mebli
@hipodrom: w rodzinie jest tez okolo 12 letnie deska barlinecka, moze w troche lepszym stanie, ale mam wrazenie ze nie jest to niestety podloga najwyzszej jakosci co te zdjecia troche potwierdzają. Sam stoje przed wyborem co na podlogi...
@ThorPL: ja deski już bym nie brał ;) szczególnie że nie jest jakaś tania a (przynajmniej moja) jest bardzo miękka. ja chyba bym brał panele winylowe, nie ma problemów z wilgocią - czyli brak takich problemów jak w tym pytaniu ;)