Wpis z mikrobloga

Ostatnim razem były całe cztery plusy, więc kogoś to najwyraźniej obchodzi :P

Już po raz 171 zapraszam do obejrzenia Gamingowego Przeglądu Tygodnia - w którym podsumowuję wydarzenia w gamingowej branży. W tym tygodniu obalamy trochę plotek (nowy Crysis?) i rozniecamy nowe (God of War na PC?).

Dodatkowo - dla fanów #rozdajo czy #zadarmo - nie wiem w sumie który tag bardziej pasuje - na #epicstore za darmo są trzy nowe gry, a wśród nich - całkiem fajna kooperacyjna gra akcji na modłę #l4d2 - World War Z.

Nowe odcinki - co piątek ;)

#polskiyoutube #gpt #tworczoscwlasna #zakola #gry
  • 9
@arkadikuss: Trafiłem na Ciebie właśnie na wykopie i od tego momentu oglądam regularnie. Masz zajebisty radiowy głos który tylko poprawia odbiór całości, do tego świeże newsy na bieżąco i całość wychodzi naprawdę na dobrym poziomie. Nie wiem, czemu tutaj na wykopie nie jesteś zbyt popularny, ale tym bym się nie przejmował - mając wystarczającą cierpliwość w końcu złapiesz odpowiednią ilość obserwujących którzy zasilą grono Twoich widzów.

Ja Ci proponuję zrobić na
@arkadikuss: Sam tak zrobiłem - stworzyłem swój własny tag na którym mówiąc szczerze poczułem się lepiej niż w innych zakątkach internetu. To w nim opisywałem to co mi leży na sercu, co przeszkadza podczas pracy, jak wygląda moja praca, trochę o przeszłości i o tym co stało że zająłem się tym czym się zająłem.

Masz na bank masę ciekawostek, inside info, może zbiór porad - warto się tym dzielić, tylko najpierw
@kiedys_bylem_fajny: Bardzo dziękuję :) Miło mi :)

@dejwis: Dzięki. Co do maniery - zgadzam się, ale to troszkę taka "cecha naturalna", której umiem pozbyć się chyba tylko przy zleceniach lektorskich ;) Powalczę z tym przed kamerą, ale tez ta "maniera" widzom daje znać, że mówię po prostu od serca - wyrażam swoją opinię ;) Tak jak tu w przypadku Crysisa. A co do gameplay i grafiki - tak robiłem przez